7847 |
1919 wydanie krakowskie, całostka na szarym kartonie z nadrukiem typu 134, na odwrocie stempelek firmowy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp19Iy |
| 80 PLN | |
7848 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137. | Fi.Cp19Iy |
| 50 PLN | |
7849 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134. | Fi.Cp19Iy |
| 50 PLN | |
7850 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 135. | Fi.Cp19Iy |
| 50 PLN VERKAUFT | |
7851 |
| 350 PLN | |
7852 |
| 300 PLN | |
7853 |
1919 wydanie na niemieckim formularzu, całostka z nadrukiem w walucie markowej typu II. | Fi.Cp21II |
| 280 PLN VERKAUFT | |
7854 |
1919 orzeł na tarczy barokowej, całostka w walucie markowej. | Fi.Cp24 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
7855 |
1919 karta do obrotu krajowego za 15 f, znak opłaty czerwony w typie II, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTA POCZTOWA pęknięta u dołu, wszystkie linie adresowe punktowane gęsto, wysłana 3.9 z Ciechanowa do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp24aI |
| 40 PLN | |
7856 |
1919 całostka ze znakiem opłaty w walucie koronowej. | Fi.Cp25 |
| 50 PLN | |
7857 |
1919 orzeł na tarczy barokowej, całostka w walucie koronowej. | Fi.Cp25 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
7858 |
1919 całostka w walucie koronowej. | Fi.Cp25 |
| 40 PLN | |
7859 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 bez rombu. | Fi.Cs2II |
| 1 000 PLN | |
7860 |
| 60 PLN | |
7861 |
| 120 PLN | |
7862 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 5, brzegi z pełną nieuszkodzoną gumą, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.Cs3II |
| 120 PLN | |
7863 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 3, brzegi z pełną nieuszkodzoną gumą, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.Cs4II |
| 80 PLN | |
7864 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 8, brzegi z pełną nieuszkodzoną gumą, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.Cs4II |
| 80 PLN | |
7865 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik wysłany z Bielska 22.3.20 do Czechosłowacji, nadruk typ 3, rzadki z obiegu pocztowego. | Fi.Cs4II |
| 280 PLN | |
7866 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik rzadka odmiana z napisem "POLSKA POCZTA" zamiast "POCZTA POLSKA" (Fi.500.-) i beleczką zamiast ozdobnika, nadruk typu 18, brzegi z pełną oryginalną gumą, idealny stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.Cs4III |
| 300 PLN | |
7867 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik (niezaklejony) z lekko ukośnym nadrukiem typu 19 "beleczka zamiast ornamentu", grzecznościowo polecony 1.II miejscowo w Krakowie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cs4III |
| 200 PLN VERKAUFT | |
7868 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 13 z przecinkiem zamiast kropki. | Fi.Cs4III |
| 50 PLN | |
7869 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 z belką zamiast ozdobnika i zamienioną kolejnością napisów; POLSKA POCZTA, zamiast POCZTA POLSKA, doskonały stan zachowania, gwarancja. | Fi.Cs4IIIt |
| 360 PLN | |
7870 |
1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem typ II (litera "l" w "hal" podniesiona), napisy niemieckie, polskie i ukraińskie (npu); dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz (Typ 2). | Fi.Ct4 |
| 200 PLN | |
7871 |
1920 kartka bez oznaczenia waluty nominału. | Fi.Cp25 |
| 40 PLN | |
7872 |
1920 orzeł na tarczy barokowej, całostka ze znakiem opłaty z osuniętym oznaczeniem waluty. | Fi.Cp29 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
7873 |
1920 całostka ze znakiem opłaty bez oznaczenia waluty. | Fi.Cp30 |
| 80 PLN | |
7874 |
1920 orzeł na tarczy barokowej, całostka ze znakiem opłaty z osuniętym oznaczeniem waluty. | Fi.Cp30a |
| 40 PLN VERKAUFT | |
7875 |
1920 orzeł na tarczy barokowej, całostka ze znakiem opłaty z osuniętym oznaczeniem waluty. | Fi.Cp31 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
7876 |
1920 kartka z hasłem propagandowym. | Fi.Cp32 |
| 30 PLN | |
7877 |
1920 całostka z hasłem propagandowym. | Fi.Cp32 |
| 35 PLN | |
7878 |
| 40 PLN | |
7879 |
1920 orzeł między wiązkami liktorskimi, całostka z hasłem propagandowym. | Fi.Cp33 |
| 45 PLN | |
7880 |
1920 kartka z hasłem propagandowym D, liczne drobne usterki druku. | Fi.Cp35II |
| 80 PLN | |
7881 |
1920 orzeł na tarczy barokowej, podwójna całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp36 |
| 40 PLN | |
7882 |
1920 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią. | Fi.Cp37 |
| 120 PLN | |
7883 |
1920 pokwitowanie telegraficzne z obiegu pocztowego. | Fi.Ct5 |
| 30 PLN | |
7884 |
1920 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty - 50 fen. "mały orzeł", dofrankowane w związku ze wzrostem taryfy pocztowej, górna ramka znaku opłaty dwukrotnie przerwana; znaczki unieważnione poprzez kreślenie, ślady archiwizacji. | Fi.Ct8 |
| 60 PLN | |
7885 |
1920 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty - 50 fen "mały orzeł", na telegram wysłany 1/4 1921 z Warszawy do Sieradza dofrankowane w związku ze wzrostem taryfy pocztowej, znaki opłaty unieważnione fioletowym jednowierszowym stemplem "Urząd Pocztowy Warszawa", na odwrocie wyliczenia porta, słabszy stan zachowania (całostka ukośnie złamana). | Fi.Ct8 |
| 60 PLN | |
7886 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego 2 mk, długość napisu KARTKA POCZTOWA 98,5 mm (Fi.45.-). | Fi.Cp38 |
| 40 PLN | |