6291 |
1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "E jak Ł w KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1287 B2 Mi.1435 |
| 40 PLN | |
6292 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1287B1 |
| 15 PLN | |
6293 |
| 25 PLN | |
6294 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, dolny lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ". | Fi.1287B2 Mi.1435 |
| 25 PLN | |
6295 |
| 20 PLN | |
6296 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, pierwszy znaczek z błędem "uszkodzone 0 w nominale". | Fi.1287B4 Mi.1435 |
| 25 PLN | |
6297 |
1963 zdobywanie kosmosu, narożny czworoblok znaczków za 30 gr. na papierze żeberkowanym pionowo, gwarancja. | Fi.1289x Mi.1437 |
| 100 PLN | |
6298 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek za 40 gr. na papierze żeberkowanym pionowo, gwarancja. | Fi.1290x Mi.1438 |
| 30 PLN | |
6299 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,55 zł z błędem z poz.16 "wgięta kopuła" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1295 B1 Mi.1443 |
| 40 PLN | |
6300 |
1963 zdobywanie kosmosu, czworoblok znaczków za 1,55 zł., lewy dolny z błędem z poz.16 "wgięta kopuła", gwarancja Falkowski. | Fi.1295 B1 Mi.1443 |
| 40 PLN | |
6301 |
| 25 PLN | |
6302 |
1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1296 B2 Mi.1444 |
| 50 PLN | |
6303 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9". | Fi.1296B2 Mi.1444 |
| 15 PLN | |
6304 |
1963 zdobywanie kosmosu, nierozerwana parka znaczków z bloku. | Fi.1297+98 Mi.1445+46 |
| 80 PLN | |
6305 |
1963 Konie polskie, trzy wartości znaczków w podwójnych parkach tête-bêche, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1299-1301 Mi.1447-49 |
| 40 PLN | |
6306 |
| 20 PLN | |
6307 |
1963 konie polskie, lotniczy list polecony z Poznania do Niemiec, na odwrocie stempel tranzytowy z Warszawy. | Fi.1308 Mi.1456 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
6308 |
1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, stemplowany blok. | Fi.bl.38 Mi.Bl.29 |
| 45 PLN | |
6309 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok kasowany z pełną oryginalną gumą (Fi.65.-). | Fi.bl.38 (27) Mi.Bl.29 |
| 45 PLN | |
6310 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, trzy niekatalogowane odmiany bloków, pierwsza o numerze 49293 na białym papierze o grubości 0,105 mm z kremową błyszczącą gumą , druga o numerze 40990 na białym papierze o grubości 0,095 mm z białą matową gumą i trzecia - najbardziej odmienna, o numerze 15512 na kremowoszarym papierze o grubości 0,10 mm z kremową matową gumą, UWAGA - są też różnice w kolorach, ostrości rysunku i napisów, podobny zestaw sprzedał się na jednej z ostatnich aukcji. | Fi.bl.38 (27) Mi.Bl.29 |
| 800 PLN | |
6311 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok z bardzo niskim dwucyfrowym numerem. | Fi.bl.40I Mi.Bl.31I |
| 150 PLN | |
6312 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-). | Fi.bl.40I Mi.Bl.31I |
| 170 PLN | |
6313 |
| 150 PLN | |
6314 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-). | Fi.bl.40I (29I) Mi.Bl.31I |
| 180 PLN | |
6315 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok z nie przeperforowanym górnym marginesem w idealnym stanie. | Fi.bl.40II Mi.Bl.31II |
| 350 PLN | |
6316 |
| 150 PLN | |
6317 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z nieperforowanym górnym marginesem, bardzo rzadki z sześciocyfrowym numeratorem. | Fi.bl.40II Mi.bl.31II |
| 1 600 PLN VERKAUFT | |
6318 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok bez perforacji na górnym marginesie na papierze prążkowanym pionowo od strony gumy. Rzadka kombinacja odmian. | Fi.bl.40IIx Mi.Bl.31II |
| 400 PLN | |
6319 |
| 320 PLN | |
6320 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty na papierze żeberkowanym (Fi.350.-), dodatkowo z błędem numeratora "uszkodzona gwiazdka", gwarancja i opis odmiany. | Fi.bl.40Ix B (29) Mi.Bl.31I |
| 400 PLN | |
6321 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych we Wrocławiu przy okazji XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, komplet arkusików nalepek wystawowych ciętych, ząbkowanych i numerowany na odwrocie czarnodruk "079", niecodzienny zestaw w bardzo dobrym stanie zachowania. | |
| 300 PLN | |
6322 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych we Wrocławiu przy okazji XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, zestaw dwóch listów z dodatkowymi nalepkami wystawowymi ciętą i ząbkowaną, dekoracyjne walory w bardzo dobrym stanie zachowania. | |
| 50 PLN | |
6323 |
1963 list wojskowy z jednostki wojskowej pod Siemirowicami do Wrocławia. | |
| 25 PLN | |
6324 |
1964 rocznik kopert FDC (bez bl.: 41(30), 42(31); Fi.124.50). | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 60 PLN | |
6325 |
1964 rocznik znaczków czystych (Fi.316.40). | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 170 PLN | |
6326 |
1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 627 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1309-1503 Mi.1457-1652 |
| 400 PLN | |
6327 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr z błędem "brak pionowych białych tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1310 B1 Mi.1458 |
| 30 PLN | |
6328 |
1964 zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, prawy znaczek z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym". | Fi.1310B1 Mi.1458 |
| 20 PLN | |
6329 |
1964 olimpiada w Insbrucku, czworoblok znaczków za 40 gr., prawy górny z rzadkim błędem na poz.16 "numer startowy w połowie plastronu" , gwarancja. | Fi.1311 B1 Mi.1459 |
| 40 PLN | |
6330 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek z błędem "numer startowy powyżej środka". | Fi.1311B1 Mi.1459 |
| 10 PLN | |