6251 |
| 80 PLN | |
6252 |
1963 rocznik znaczków czystych (Fi.459,40). | Fi.1222-1308 Mi.1370-1456 |
| 250 PLN | |
6253 |
1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, lewy dolny znaczek z błędem "silnie uszkodzone R w TRAUGUTT". | Fi.1222s Mi.1370 |
| 60 PLN | |
6254 |
1963 karnet - "RASY PSÓW". | Fi.1226-34 Mi.1374-82 |
| 40 PLN | |
6255 |
| 100 PLN | |
6256 |
| 15 PLN | |
6257 |
1963 gady i płazy, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów. | Fi.1245 Mi.1393 |
| 30 PLN | |
6258 |
1963 karty maksimum - gady i płazy, seria 12 sztuk; dobry stan zachowania (kilka kart z minimalnie słabszymi narożnikami); temat - FAUNA, PŁAZY, GADY. | Fi.1245-56 Mi.1393-1404 |
| 300 PLN | |
6259 |
1963 gady i płazy, znaczek za 1,35 zł z przesuniętą perforacją. | Fi.1251 Mi.1399 |
| 30 PLN | |
6260 |
1963 gady i płazy, list z Poznania do Niemiec. | Fi.1255 Mi.1403 |
| 25 PLN VERKAUFT | |
6261 |
| 35 PLN | |
6262 |
| 50 PLN | |
6263 |
1963 XVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek z błędem "fałda na udzie zawodnika". | Fi.1260B1 Mi.1408 |
| 15 PLN | |
6264 |
1963 XVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczki z błędem "dwukrotnie przerwana szpada". | Fi.1261B2 Mi.1409 |
| 20 PLN | |
6265 |
| 90 PLN | |
6266 |
| 40 PLN | |
6267 |
1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami, kasowane z pełną oryginalną gumą (Fi.40.-). | Fi.1263-66 Mi.1411-14 |
| 30 PLN | |
6268 |
1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami (Fi.64.-), czyste. | Fi.1263-66 Mi.1411-14 |
| 60 PLN | |
6269 |
1963 wielcy Polacy III, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w bardzo rzadkim położeniu - III.7, gwarancja i opis. | Fi.1264 Mi.1412 |
| 40 PLN | |
6270 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych, arkusik znaczka za 6,50 zł z pustopolami na górnym marginesie, w arkusikach znaczki z błędami: 1267 B1, B2, 1268 B1, B2, B3, 1269 B1. | Fi.1267-9 ark Mi.1415-7 |
| 350 PLN | |
6271 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1268 B1 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
6272 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "E jak Ł w KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1268 B2 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
6273 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "kropka w S w POLSKA" z poz.4 w 4 sektorze na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1268 B3 Mi.1416 |
| 50 PLN | |
6274 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "0 w 60 gr uszkodzone z lewej" z poz.1 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1268 B4 Mi.1416 |
| 40 PLN | |
6275 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "3 gwiazdki". | Fi.1268B1 Mi.1416 |
| 10 PLN | |
6276 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny prawy znaczek z błędem "3 gwiazdki". | Fi.1268B1 Mi.1416 |
| 15 PLN | |
6277 |
| 10 PLN | |
6278 |
| 25 PLN | |
6279 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" z poz.2 w 2 sektorze na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1270 B1 Mi.1418 |
| 40 PLN | |
6280 |
| 15 PLN | |
6281 |
| 25 PLN | |
6282 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 60 gr z błędem "1863 zamiast 1963" z poz.1 w 1 sektorze na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1272 B1 Mi.1420 |
| 40 PLN | |
6283 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "1863 zamiast 1963". | Fi.1272B1 Mi.1420 |
| 10 PLN | |
6284 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5,60 zł z błędem "uszkodzone O w EUROPY" z poz.12 na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.1275 B1 Mi.1423 |
| 50 PLN | |
6285 |
1963 XX lecie LWP, czworoblok znaczka za 60 gr., lewy górny z błędem na poz.13 "dwóch pilotów", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.1279 B2 Mi.1427 |
| 80 PLN | |
6286 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, arkusz sprzedażny znaczka za 60 gr., na poz. 13 znaczek z błędem "dwóch pilotów", niewielkie złamanie na dolnym prawym marginesie. | Fi.1279 ark. (1279 B2) Mi.1427 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
6287 |
1963 XX lecie LWP, znaczki za 1,35 zł w parce pionowej, górny z klasycznym błędem na poz.4 "reflektor na czołgu"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1281 B1 Mi.1429 |
| 100 PLN | |
6288 |
1963 XX lecie LWP, czworoblok znaczka za 2,50 zł., prawy dolny z błędem na poz.20 "uszkodzone O", gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.1283 B1 Mi.1431 |
| 80 PLN | |
6289 |
| 30 PLN | |
6290 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów, znaczek z pustopolem. | Fi.1287 Mi.1416 |
| 25 PLN VERKAUFT | |