Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
29695 |
1984 koperta podziemnej poczty Solidarności. | |
| 35 PLN VERKAUFT | |
29696 |
1984 koperta podziemnej poczty Solidarności. | |
| 35 PLN | |
29697 |
1984 koperta podziemnej poczty Solidarności. | |
| 35 PLN | |
29698 |
1984 koperta podziemnej poczty Solidarności. | |
| 35 PLN | |
29699 |
1985 rocznik kopert FDC (bez Bl.82II, Bl.83II; Fi.58,90). | Fi.2812-bl.83I Mi.2960-Bl.97I |
| 30 PLN | |
29700 |
1985 40. rocznica Marynarki Wojennej, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2837 ark. Mi.2985 |
| 70 PLN | |
29701 |
1985 głowy wawelskie, niedopasowanie druku barw sprawiające wrażenie druku podwójnego. | Fi.2838MK Mi.2986 |
| 100 PLN | |
29702 |
1985 40-lecie fabryki PAFAWAG, arkusz sprzedażny zagięty w połowie. | Fi.2848 Mi.2996 |
| 25 PLN | |
29703 |
1985 200 lat polskiego baletu, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.2857-8 Mi.3005-6 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
29704 |
1985 SOLIDARNOŚĆ - 50 rocznica śmierci marszałka Józefa Piłsudskiego, pamiątkowy bloczek. | |
| 30 PLN VERKAUFT | |
29705 |
1985-1987 TOM XVI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 372 złote; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2812-2985 Mi.2960-3133 |
| 290 PLN | |
29706 |
1985 karnet wystawy filatelistycznej z okazji 40 rocznicy powrotu ziem zachodnich do Polski. | |
| 10 PLN | |
29707 |
1985 kartka podziemnej poczty Solidarności. | |
| 15 PLN | |
29708 |
1986 rocznik kopert FDC (bez Bl.84-85, Bl.86, Bl.87; Fi.57,50). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 30 PLN | |
29709 |
1986 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Meksyku, znaczek z powtarzalnym błędem "żółte kółeczko na spodenkach nad lewą nogą polskiego piłkarza" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.2880 B Mi.3028 |
| 40 PLN | |
29710 |
1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu, czyste. | Fi.2881-84 Mi.3029-32 |
| 50 PLN | |
29711 |
1986 Polska żegluga bałtycka, blok z błędem "zdwojony wyraz ROGALIN". | Fi.bl.19B1 Mi.Bl.99 |
| 20 PLN | |
29712 |
1986 Poczta Harcerska zorganizowana z okazji 70 lat Otwocka, specjalna karta ostemplowana 11.XII datownikiem pamiątkowym; temat - HARCERSTWO. | |
| 10 PLN | |
29713 |
1987 rocznik kopert FDC (bez Bl.88; Fi.63,50) | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 55 PLN | |
29714 |
1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im.H.Arctowskiego, 10 zł arkusz sprzedażny, z błędem na: poz.9 "plamka na zakończeniu dolnego skrzydła"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczek z błędem gwarancja. | Fi.2930 Mi.3078 |
| 40 PLN | |
29715 |
1987 150 rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczki z pustopolem u dołu i góry, czyste. | Fi.2940 Mi.3088 |
| 40 PLN | |
29716 |
1987 II Kongres PRON, pasek znaczków z przesuniętą perforacją poziomą. | Fi.2943 Mi.3091 |
| 60 PLN | |
29717 |
1987 wizyta Jana Pawła II w Polsce, arkusz sprzedażny. | Fi.2951-2 Mi.3099-100 |
| 20 PLN | |
29718 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA). | Fi.2951-2 B1 Mi.3099-100 |
| 50 PLN | |
29719 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, arkusz kasowany okolicznościowo (z pełną gumą) w specjalnym klaserze wydanym z okazji wizyty papieskiej; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.2951-52, Bl.89 Mi.3099-100, Bl.103 |
| 150 PLN | |
29720 |
1987 sportowe sukcesy Polaków, parka z silnie z przesuniętą perforacją poziomą. | Fi.2971MK Mi.3119 |
| 160 PLN | |
29721 |
1987 sportowe sukcesy Polaków, parka z bocznym marginesem z przesuniętą perforacją poziomą, na tym znaczku na razie nie katalogowane (katalogowany jest tylko podobny błąd na 2973 w cenie 150 PLN za pojedynczy znaczek). Znaczki były drukowane w Lipsku w czasach NRD co pokazuje, że utyskiwania na złą kontrolę jakości i wynikającą z niej dużą ilość makulatury filatelistycznej w Polsce mogą być przesadzone. | Fi.2972MK Mi.3120 |
| 250 PLN | |
29722 |
1987 Poczet królów i książąt polskich (II) - Bolesław Chrobry znaczki z przywieszkami i pustopolami z lewej i prawej strony. | Fi.2983 Mi.3131 |
| 30 PLN | |
29723 |
1987 Bolesław Chrobry, znaczek z mocno przesuniętym drukiem barwy stalowo-niebieskiej (obramowania rysunku). Unikalny narożny egzemplarz - możliwe że istniał wyłącznie jeden arkusz drukarski (3x35szt.), sprzedany w abonamencie w Poznaniu. | Fi.2983 Mi.3131 |
| 300 PLN | |
29724 |
1987 Bolesław Chrobry, kompletny arkusz z przywieszkami i pustopalami. | Fi.2983ark. Mi.3131 |
| 130 PLN | |
29725 |
1987 Poczet królów polskich - Mieszko II, dolny pasek arkusza z numeratorem. | Fi.2984 Mi.3132 |
| 15 PLN | |
29726 |
1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim, blok na kopercie listu poleconego skasowany okolicznościowo 08.06 w Warszawie (Fi.400.-). | Fi.bl.132 (88) Mi.Bl.102 |
| 320 PLN | |
29727 |
1987 blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie ze stemplem pierwszego dnia obiegu bloku z 5.6.87, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC z całą pewnością jednej z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert z pierwszego dnia obiegu z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen. Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk! | Fi.bl.132 (88) Mi.Bl.102 |
| 800 PLN | |
29728 |
1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim na zamku w Warszawie, blok czysty. | Fi.bl.132 (88) Mi.Bl.102 |
| 140 PLN | |
29729 |
1987 blok 30 lat badania kosmosu, na ilustrowanej kopercie ostemplowany kasownikiem okolicznościowym "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA NOWOŚCI POCZT ŚWIATA KIELCE 1988.05.06". | Fi.bl.91 Mi.Bl.105 |
| 30 PLN | |
29730 |
1987 spotkanie na Zamku Królewskim w Warszawie, blok. | Fi.bl.88 Mi.Bl.102 |
| 120 PLN | |
29731 |
1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok stemplowany rzadkim stemplem okolicznościowym. | Fi.bl.131 (bl.88) Mi.Bl.102 |
| 120 PLN | |
29732 |
1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. W. Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok. | Fi.bl.88 Mi.Bl.102 |
| 110 PLN | |
29733 |
1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. W. Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok ze stemplem okolicznościowym z datą 8.06.1987.. | Fi.bl.132 Mi.Bl.102 |
| 300 PLN | |
29734 |
1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim, blok. | Fi.bl.131 (bl.88) Mi.Bl.102 |
| 120 PLN | |