Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 62. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
5966

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 55 - Jan Matejko Wernyhora.

Fi.Cp87
180 PLN
VERKAUFT
5967

1939 list z Łodzi 20.VII. do Niemiec.

Fi.Ck10
10 PLN
5968

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr.24 - płk. Edward Śmigły-Rydz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp88
30 PLN
VERKAUFT
5969

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Ułani Beliny na patrolu - maj 1915.

Fi.Cp88
60 PLN
5970

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 17.

Fi.Cp89II
220 PLN
5971

1944 wydanie prowizoryczne, nadruk delikatny typu I, całostka z ilustracją nr 1.

Fi.Cp89I
300 PLN
5972

1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk) z zadrukowanym znakiem opłaty, czysty, gwarancja.

Fi.CfpU4
200 PLN
5973

1945 Pomnik Władysława Jagiełły w Krakowie, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp93
100 PLN
5974

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp94A
30 PLN
5975

1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym.

Fi.Cp94A t.1
60 PLN
5976

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym.

Fi.Cp94B
60 PLN
5977

1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie pionowym.

Fi.Cp94B
120 PLN
5978

1945 całostka z obiegu pocztowego z Krakowa.

Fi.Cp95
10 PLN
5979

1945 całostka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Zakopane - Kraków.

Fi.Cp95A
45 PLN
5980

1945 Belweder 1,50 zł, ilustrowana karta prywatnego nakładu wydana z okazji Święta Sportu Śląskiego, ostemplowana okolicznościowo 16.VI w Katowicach.

Fi.Cp95AI
60 PLN
5981

1945 Belweder 1,50 zł, ilustrowana karta prywatnego nakładu, przedstawiająca projekt Uniwersytetu Ludowego im.W.Witosa w Wierzchosławicach, karton szarobiały, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem.

Fi.Cp95AII
120 PLN
5982

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp95AII
30 PLN
5983

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie ciemnoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem.

Fi.Cp95AII
40 PLN
5984

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarawym gładkim, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem.

Fi.Cp95AIy
70 PLN
5985

1946 Belweder 3 zł, komplet dwóch kart z sygnaturą w układzie: poziomym i pionowym.

Fi.Cp96IA-B
160 PLN
5986

1947 kartka z Małych Cieśli do Bydgoszczy.

Fi.Cp96
10 PLN
5987

1947 kartka z Wrześni do Bydgoszczy.

Fi.Cp96
15 PLN
5988

1947 kartka z Wrześni do Bydgoszczy.

Fi.Cp96
10 PLN
5989

1947 kartka z Wrześni do Bydgoszczy.

Fi.Cp96
10 PLN
5990

1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim.

Fi.Cp96III
70 PLN
5991

1947 całostka wydania dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu.

Fi.Cp97
30 PLN
5992

1947 obóz zagłady w Oświęcimiu, kartka okolicznościowa z obiegu pocztowego z Olsztyna.

Fi.Cp97
40 PLN
5993

1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu, czyste.

Fi.Cp97-98
80 PLN
5994

1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu, ostemplowanych pamiątkowo 14 i 16.6.

Fi.Cp97-98
60 PLN
5995

1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu.

Fi.Cp98
30 PLN
5996

1947 całostka wydania dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu.

Fi.Cp98
30 PLN
5997

1947 Belweder, całostka z ilustracją Urzędu Telekomunikacji w Warszawie.

Fi.Cp100
40 PLN
5998

1947 Ignacy Daszyński, karta bez napisu z okazji Kongresu PPS.

Fi.Cp102I
35 PLN
5999

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

Fi.Cp102I
50 PLN
6000

1947 Ignacy Daszyński, karta z napisem z okazji Kongresu PPS.

Fi.Cp102II
50 PLN
6001

1948 kartka z Krakowa do Przemyśla.

Fi.Cp96B
10 PLN
6002

1948 kartka z nakładu VIII.47 wysłana z Szczecinka do Poznania.

Fi.Cp103
10 PLN
6003

1948 zamek w Będzinie.

Fi.Cp104
30 PLN
6004

1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana.

Fi.Cp105
140 PLN
6005

1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 7 - Eliza Orzeszkowa wysłana 27.8 z Siedlec do Warszawy, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp106
50 PLN