6650 |
| 30 PLN | |
6651 |
1950 Bolesław Bierut, hasło propagandowe 19. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN | |
6652 |
1950 "groszy" typ 23A, karta z hasłem propagandowym 21a, dofrankowana znaczkiem w nowej walucie skasowana okolicznościowo 18.XIw Warszawie. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN | |
6653 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł). | Fi.Cp125-130 |
| 180 PLN | |
6654 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
6655 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 15 PLN | |
6656 |
| 15 PLN | |
6657 |
| 10 PLN | |
6658 |
1951 7 rocznica powstania Polski Ludowej. | Fi.Cp 129 |
| 10 PLN | |
6659 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 15 PLN | |
6660 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b. | Fi.Cp132 |
| 40 PLN | |
6661 |
| 15 PLN | |
6662 |
1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 22, wysłana ze Staszowa. | Fi.Cp132A |
| 60 PLN | |
6663 |
1954 Wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 na karcie z sygnaturą IX.52 i hasłem propagandowym 18b, wysłana ze Staszowa; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp132B |
| 75 PLN | |
6664 |
| 75 PLN | |
6665 |
1956 koperta wydania prowizorycznego kopert wycofanych z obiegu i skierowanych do użytku służbowego poczty. | |
| 50 PLN | |
6666 |
1956 Gmach WRN w Szczecinie. | Fi.Cp141 |
| 10 PLN | |
6667 |
1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk. | Fi.Cp141-144 |
| 80 PLN | |
6668 |
| 35 PLN | |
6669 |
1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie. | Fi.Cp147 |
| 20 PLN | |
6670 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta. | Fi.Cp149 |
| 10 PLN | |
6671 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert. | Fi.Ck26-27 |
| 40 PLN | |
6672 |
1958 "400 LAT POCZTY POLSKIEJ - WYSTAWA" Warszawa P.K.i N. (Pałac Kultury i Nauki), komplet 2 kart z sygnaturą I.58. ostemplowanych okolicznościowo 23.XI. | Fi.Cp150-151 |
| 20 PLN | |
6673 |
1958 Tydzień Archiwów, karta czysta. | Fi.Cp154 |
| 15 PLN | |
6674 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart. | Fi.CP155-160 |
| 100 PLN | |
6675 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 20 PLN | |
6676 |
1959 Wykopaliska archeologiczne w Biskupinie, komplet 4 czystych kart z obydwoma sygnaturami V.59 i VI.59. | Fi.Cp168-9 |
| 70 PLN | |
6677 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp.170 |
| 20 PLN | |
6678 |
1959 10-lecie Huty im.Lenina, komplet 2 czystych kart; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp171a-b |
| 30 PLN | |
6679 |
| 30 PLN | |
6680 |
| 30 PLN | |
6681 |
1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta. | Fi.Cp174 |
| 20 PLN | |
6682 |
1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet. | Fi.Cp175 |
| 15 PLN | |
6683 |
1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta. | Fi.Cp176 |
| 20 PLN | |
6684 |
1960 Muzeum w Oświęcimiu-Brzezince, karta czysta. | Fi.Cp176 |
| 20 PLN | |
6685 |
1960 zabykowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 44. | Fi.Cp179b |
| 10 PLN | |
6686 |
1960 zabykowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 29. | Fi.Cp179b |
| 10 PLN | |
6687 |
1960 zabykowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 35. | Fi.Cp179b |
| 10 PLN | |
6688 |
1960 zabykowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 37. | Fi.Cp179b |
| 10 PLN | |
6689 |
1960 zabykowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 36. | Fi.Cp179b |
| 10 PLN | |