6450 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 23, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 120 PLN | |
6451 |
| 100 PLN | |
6452 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 130 PLN | |
6453 |
| 90 PLN | |
6454 |
| 20 PLN | |
6455 |
| 50 PLN | |
6456 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura VIII-1931, stan średni. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
6457 |
| 50 PLN | |
6458 |
| 50 PLN | |
6459 |
| 280 PLN | |
6460 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 - Dziewczęta z Krobi, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 280 PLN | |
6461 |
| 200 PLN | |
6462 |
| 200 PLN | |
6463 |
| 200 PLN | |
6464 |
| 160 PLN | |
6465 |
| 130 PLN | |
6466 |
| 130 PLN | |
6467 |
| 100 PLN | |
6468 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 130 PLN VERKAUFT | |
6469 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 130 PLN | |
6470 |
| 180 PLN | |
6471 |
| 130 PLN | |
6472 |
| 130 PLN VERKAUFT | |
6473 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 28, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 160 PLN | |
6474 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 130 PLN | |
6475 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 130 PLN | |
6476 |
| 60 PLN | |
6477 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan średni - plamki. | Fi.Cp50IIc |
| 70 PLN | |
6478 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan średni - plamki. | Fi.Cp50IIc |
| 80 PLN | |
6479 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 14, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan średni - plamki. | Fi.Cp50IIc |
| 80 PLN | |
6480 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan średni - plamki. | Fi.Cp50IIc |
| 70 PLN | |
6481 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan średni - plamki. | Fi.Cp50IIc |
| 80 PLN | |
6482 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z obiegu z ilustracją 7, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 30 PLN | |
6483 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z obiegu z ilustracją 20, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 30 PLN | |
6484 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 24, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry z widoczną smugą. | Fi.Cp50IIc |
| 80 PLN | |
6485 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
6486 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 110 PLN | |
6487 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 110 PLN VERKAUFT | |
6488 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
6489 |
| 50 PLN | |