6410 |
1920 kartka z hasłem propagandowym E. | Fi.Cp35II |
| 60 PLN | |
6411 |
1920 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty - 50 fen. "mały orzeł", dofrankowane w związku ze wzrostem taryfy pocztowej, górna ramka znaku opłaty dwukrotnie przerwana; znaczki unieważnione poprzez kreślenie, ślady archiwizacji. | Fi.Ct4 |
| 150 PLN | |
6412 |
1921 całostka do obrotu krajowego. | Fi.Cp38 |
| 20 PLN | |
6413 |
1921 kartka pocztowa z Warszawy do Paryża. | Fi.Cp38, 115 |
| 20 PLN | |
6414 |
1921kartka do obrotu krajowego. | Fi.Cp40I |
| 25 PLN | |
6415 |
1921-1922 karta do obrotu krajowego, 8 mk, długość napisu 98,5 mm, wysłana 2.VI.1922 z miejscowości Czyżew. | Fi.Cp40I |
| 20 PLN | |
6416 |
1921 podwójna kartka z opłacona odpowiedzią. | Fi.Cp41 |
| 70 PLN | |
6417 |
1922 uszkodzone POC w POCZTOWA - dofrankowana karta za 4 mk przeznaczona do obrotu krajowego, wysłana miejscowo jako polecona 11.II w Krakowie (ciekawa taryfa); dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja. | Fi.Cp39, 115II, 117I Mi.148, 150, 151, 15 |
| 100 PLN | |
6418 |
1922 kartka ze Lwowa 2.V.22 do Skierniewic. | Fi.Cp40 |
| 15 PLN | |
6419 |
1923 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty "duży orzeł" - 50 mk., na odwrocie wyliczenie porta. | Fi.Ct8 |
| 80 PLN | |
6420 |
1923 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty "duży orzeł" - 80 mk., na telegram wysłany 5.VI, obliczenia wysokości opłaty. | Fi.Ct9 |
| 80 PLN | |
6421 |
1923 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty "duży orzeł" - 80 mk., z miejscowości Posada Olchowska; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ct9 |
| 100 PLN | |
6422 |
| 60 PLN | |
6423 |
| 15 PLN | |
6424 |
1925 całostka bez sygnatury. | Fi.Cp42 |
| 50 PLN | |
6425 |
| 10 PLN | |
6426 |
1926 całostka z sygnaturą XII-926. | Fi.Cp43I |
| 40 PLN | |
6427 |
1926 całostka z Mysłowic do Niemiec. | Fi.Cp45I |
| 20 PLN | |
6428 |
1926 kartka wysłana z Lędzin | Fi.Cp45I |
| 20 PLN | |
6429 |
| 10 PLN | |
6430 |
1928 kartka z sygnaturą II-1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
6431 |
1928 kartka z sygnaturą VIII.1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
6432 |
1928 kartka Jadownik z sygnaturą VIII-1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
6433 |
1928 Henryk Sienkiewicz, kompletna karta podwójna, bez hasła propagandowego, sygnatura (X-1928), wysłana 25.IX z Włocławka do Warszawy, ładnie udokumentowany obieg; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp49 |
| 200 PLN | |
6434 |
1928 kartka - cześć nadawcza z sygnaturą IV-1928. | Fi.Cp49A |
| 40 PLN | |
6435 |
1931 kartka z Katowic do Niemiec. | Fi.Cp45 |
| 15 PLN | |
6436 |
1931 kartka z Łobieżnicy do Niemiec, sygnatura I-1931 i hasło propagandowe F. | Fi.Cp48I |
| 10 PLN | |
6437 |
1931 kartka z Rzeczkowa 28.7.31 do Torunia, sygnatura V-1931, hasło propagandowe F. | Fi.Cp48I |
| 10 PLN | |
6438 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura VIII-1931, stan średni. | Fi.Cp50I |
| 90 PLN | |
6439 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
6440 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 90 PLN | |
6441 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 110 PLN | |
6442 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 110 PLN | |
6443 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 110 PLN | |
6444 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
6445 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
6446 |
| 100 PLN | |
6447 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 100 PLN | |
6448 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50I |
| 25 PLN | |
6449 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | Fi.Cp50I |
| 120 PLN | |