30213 |
1949 wydanie prowizoryczne, gwarancja Walocha. | Fi.Cp118 |
| 600 PLN | |
30214 |
| 40 PLN | |
30215 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
30216 |
| 30 PLN | |
30217 |
| 40 PLN | |
30218 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
30219 |
| 40 PLN | |
30220 |
| 40 PLN | |
30221 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 z sygnaturą VIII.48 i hasłem propagandowym 16b. | Fi.Cp119Ib |
| 45 PLN VERKAUFT | |
30222 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 104 z nadrukiem typu 10 wysłana 22.XI z Poznania do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp120 |
| 50 PLN | |
30223 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 15, z obiegu. | Fi.Cp121 |
| 80 PLN | |
30224 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 22 z nadrukiem typ 15 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp121 |
| 40 PLN | |
30225 |
| 30 PLN | |
30226 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12. | Fi.Cp122 |
| 70 PLN | |
30227 |
1950 "groszy" nadruk typu 10, na karcie 109 (Bierut) z hasłem propagandowym - dotychczas niekatalogowany!!! karta czysta; typ 10 nadruku należy do jednego z czterech najrzadszych typów dyrekcyjnych; gwarancja. | Fi.Cp109II |
| 500 PLN | |
30228 |
1950 Bolesław Bierut, hasło propagandowe 19. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN | |
30229 |
1951 znaki opłaty wycięte z całostek, użyte do ofrankowania listu przesłanego miejscowo 6.IX w Warszawie. | Fi.Cp125 |
| 50 PLN | |
30230 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł). | Fi.Cp125-130 |
| 180 PLN | |
30231 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
30232 |
1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży. | Fi.Cp126 |
| 10 PLN | |
30233 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 15 PLN | |
30234 |
1951 kartka z życzeniami z okazji 1-go Maja. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
30235 |
1951 całostka z życzeniami 1-majowymi. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
30236 |
| 15 PLN | |
30237 |
1951kartka z okazji Światowego Festiwalu Młodzieży w Berlinie. | Fi.Cp128 |
| 10 PLN | |
30238 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 15 PLN | |
30239 |
| 40 PLN | |
30240 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 20a. | Fi.Cp131 |
| 30 PLN | |
30241 |
1952 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą V.52. | Fi.Cp131 |
| 10 PLN | |
30242 |
| 10 PLN | |
30243 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym nr 22. | Fi.Cp131 |
| 10 PLN | |
30244 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym nr 20b. | Fi.Cp131 |
| 10 PLN | |
30245 |
1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-20b. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
30246 |
1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-23. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
30247 |
1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 22-23. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |
30248 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 19. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |
30249 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 18b. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN VERKAUFT | |
30250 |
1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |
30251 |
| 15 PLN | |
30252 |
1952 kartka z okazji Kongresu Obrońców Pokoju w Wiedniu. | Fi.Cp134 |
| 20 PLN | |