Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 51. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
30213

1949 wydanie prowizoryczne, gwarancja Walocha.

Fi.Cp118
600 PLN
30214

1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 z czarnym nadrukiem typu 7, wysłana z Gdyni.

Fi.Cp119
40 PLN
30215

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
30216

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
30 PLN
30217

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48.

Fi.Cp119
40 PLN
30218

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp119
40 PLN
30219

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48.

Fi.Cp119
40 PLN
30220

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48.

Fi.Cp119
40 PLN
30221

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 z sygnaturą VIII.48 i hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119Ib
45 PLN
VERKAUFT
30222

1949 wydanie prowizoryczne, karta 104 z nadrukiem typu 10 wysłana 22.XI z Poznania do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp120
50 PLN
30223

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 15, z obiegu.

Fi.Cp121
80 PLN
30224

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 22 z nadrukiem typ 15 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp121
40 PLN
30225

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12, z obiegu.

Fi.Cp122
30 PLN
30226

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12.

Fi.Cp122
70 PLN
30227

1950 "groszy" nadruk typu 10, na karcie 109 (Bierut) z hasłem propagandowym - dotychczas niekatalogowany!!! karta czysta; typ 10 nadruku należy do jednego z czterech najrzadszych typów dyrekcyjnych; gwarancja.

Fi.Cp109II
500 PLN
30228

1950 Bolesław Bierut, hasło propagandowe 19.

Fi.Cp124
30 PLN
30229

1951 znaki opłaty wycięte z całostek, użyte do ofrankowania listu przesłanego miejscowo 6.IX w Warszawie.

Fi.Cp125
50 PLN
30230

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł).

Fi.Cp125-130
180 PLN
30231

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
30232

1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży.

Fi.Cp126
10 PLN
30233

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
15 PLN
30234

1951 kartka z życzeniami z okazji 1-go Maja.

Fi.Cp127
10 PLN
30235

1951 całostka z życzeniami 1-majowymi.

Fi.Cp127
10 PLN
30236

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
30237

1951kartka z okazji Światowego Festiwalu Młodzieży w Berlinie.

Fi.Cp128
10 PLN
30238

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
15 PLN
30239

1951 całostka z hasłem propagandowym banku PKO z usterką "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130s
40 PLN
30240

1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 20a.

Fi.Cp131
30 PLN
30241

1952 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą V.52.

Fi.Cp131
10 PLN
30242

1952 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą V.52.

Fi.Cp131
10 PLN
30243

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym nr 22.

Fi.Cp131
10 PLN
30244

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym nr 20b.

Fi.Cp131
10 PLN
30245

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-20b.

Fi.Cp132
30 PLN
30246

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-23.

Fi.Cp132
30 PLN
30247

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 22-23.

Fi.Cp132
30 PLN
30248

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 19.

Fi.Cp133
10 PLN
30249

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp133
10 PLN
VERKAUFT
30250

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN
30251

1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją autorstwa Jana Marcina Szancera.

Fi.Cp134
15 PLN
30252

1952 kartka z okazji Kongresu Obrońców Pokoju w Wiedniu.

Fi.Cp134
20 PLN