30053 |
1931 Henryk Sienkiewicz, karta z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dofrankowana i wysłana 3.II.1932 z Tarnowskich Gór. | Fi.Cp50IIc |
| 40 PLN | |
30054 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 24, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry z widoczną smugą. | Fi.Cp50IIc |
| 80 PLN | |
30055 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z obiegu z ilustracją 20, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 30 PLN | |
30056 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z obiegu z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 30 PLN VERKAUFT | |
30057 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z obiegu z ilustracją 7, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 30 PLN | |
30058 |
1932 druk w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932. | |
| 10 PLN | |
30059 |
1932 całostka z sygnaturą I-1932. | Fi.Cp48I |
| 10 PLN | |
30060 |
1932 druk w sprawach żywnościowych, sygnatura (VII-1932), wysłany 11.X.33 z Łodzi, z oryginalnego obiegu bardzo rzadko spotykany, doskonały stan zachowania. | Fi.Cp53 |
| 500 PLN | |
30061 |
| 30 PLN | |
30062 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka). | Fi.Cp54 |
| 80 PLN | |
30063 |
| 20 PLN | |
30064 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp54 |
| 30 PLN | |
30065 |
1933 kartka z miejscowości Gądki do Niemiec, sygnatura III-1933 i hasło propagandowe F. | Fi.Cp51 |
| 10 PLN | |
30066 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 9. | Fi.Cp55 |
| 20 PLN | |
30067 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13. | Fi.Cp55 |
| 20 PLN | |
30068 |
1933 kartka z nadrukiem nowej wartości. | Fi.Cp58 |
| 80 PLN | |
30069 |
1933 kartka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp58 |
| 80 PLN | |
30070 |
| 35 PLN | |
30071 |
1933 wydanie prowizoryczne, usterka karty podstawowej: brak kropki po 26 w sygnaturze nakładu; karta dofrankowana i przesłana pocztą balonową; dekoracyjna całość. | Fi.Cp58 B1 |
| 200 PLN | |
30072 |
| 20 PLN | |
30073 |
| 40 PLN | |
30074 |
| 70 PLN | |
30075 |
| 50 PLN | |
30076 |
| 50 PLN | |
30077 |
1935 całostki; z Wąbrzeźna do Książek, hasło propagandowe F i sygnatura XI-1932 i z Sarnowa do Wąbrzeźna z hasłem propagandowym I i sygnaturą III-1934, słabsze stany zachowania. | Fi.Cp51 |
| 10 PLN | |
30078 |
1935 całostka z ilustracja nr 10. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
30079 |
1935 całostka z ilustracja nr 24. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
30080 |
1935 całostka z ilustracja nr 17. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
30081 |
1935 całostka z ilustracja nr 6. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
30082 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 21. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
30083 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
30084 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
30085 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
30086 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 16. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
30087 |
1935 całostka z ilustracją 19 z obiegu. | Fi.Cp68 |
| 35 PLN | |
30088 |
1935 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą IX-1935 wysłana z Ostrowa Wielkopolskiego. | Fi.Cp70 |
| 10 PLN | |
30089 |
1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji. | Fi.Ck8 |
| 10 PLN | |
30090 |
1936 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą V-1936 wysłana z Piotrkowa Trybunalskiego. | Fi.Cp70 |
| 10 PLN | |
30091 |
| 40 PLN | |
30092 |
| 15 PLN | |