Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 51. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
30013

1921 kartka z napisem KARTA POCZTOWA długości ponad 98 mm.

Fi.Cp39I
35 PLN
30014

1921 karta podwójna 8 + 8 mk na kartonie szaropiaskowym ciemnym, długość napisu KARTA POCZTOWA 98,5 mm, ADRES WYSYŁAJĄCEGO 45 mm, czysta.

Fi.Cp41
120 PLN
30015

1921 podwójna kartka wydania obiegowego "orzeł na tarczy barkowej" z opłacona odpowiedzią.

Fi.Cp41
80 PLN
30016

1921 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp41
80 PLN
30017

1922 kartka z napisem KARTA POCZTOWA długości ponad 98 mm.

Fi.Cp40I
30 PLN
30018

1922-23 wydanie dla polskiego Górnego Śląska, pokwitowanie telegraficzne z ręcznym nadrukiem wartości w walucie niemieckiej 25 mk niemieckich/ 80 mk, bardzo rzadki walor w dobrym stanie zachowania (minimalne pofałdowania i załamania papieru).

Fi.Ct12
1 500 PLN
30019

1923 kartka pocztowa wydana przez pocztę bez wydrukowanego znaku opłaty ze względu na hiperinflację.


60 PLN
30020

1925 całostka bez sygnatury.

Fi.Cp42
50 PLN
30021

1925 kartka z Torunia 4.12.25 do Gdańska.

Fi.Cp42
10 PLN
30022

1925 całostka bez sygnatury.

Fi.Cp42
40 PLN
30023

1926 całostka z sygnaturą XII-926.

Fi.Cp43I
40 PLN
30024

1928 Henryk Sienkiewicz, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, bez hasła propagandowego, sygnatura (IV-1928), wysłana 4.II z Warszawy do Kielc.

Fi.Cp49A
50 PLN
30025

1928 kartka - cześć nadawcza z sygnaturą IV-1928.

Fi.Cp49A
40 PLN
30026

1930 całostka z sygnaturą VII-1930.

Fi.Cp48
10 PLN
30027

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
120 PLN
30028

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
90 PLN
30029

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
30030

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
30031

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
120 PLN
30032

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura VIII-1931, stan średni.

Fi.Cp50I
90 PLN
30033

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
30034

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
VERKAUFT
30035

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
100 PLN
30036

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
140 PLN
30037

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, sygnatura VIII-1931, stan średni.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
VERKAUFT
30038

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura VIII-1931, stan średni.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
30039

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura VIII-1931, stan średni.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
VERKAUFT
30040

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
240 PLN
30041

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
320 PLN
30042

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
280 PLN
30043

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 - Gniezno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
320 PLN
30044

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 14, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIb
60 PLN
VERKAUFT
30045

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
VERKAUFT
30046

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
30047

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, sygnatura XI-1931, linie druk rotograwiurą, sygnatura powyżej 40 mm, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
30048

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIc
140 PLN
VERKAUFT
30049

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
140 PLN
30050

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
140 PLN
30051

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 10, sygnatura XI-1931 długości poniżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIb
120 PLN
VERKAUFT
30052

1931 Henryk Sienkiewicz, komplet całostek z ilustracjami 1-32, wszystkie kartki z drugiego nakład z sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, idealny stan zachowania, w takim stanie bardzo rzadko oferowane.

Fi.Cp50IIc il.1-32
5 800 PLN