Die Auktion endet am 02.12.2024

Aktuelle Auktion Volksrepublik Polen 1952-1989

78308

65 PLN
Biete
78309

1985 seria wydawnictwa poczty podziemnej Solidarności.

25 PLN
Biete
78310

1985 koperta podziemnej poczty Solidarności.

15 PLN
Biete
78311

1985 kartka poziemnej poczty Solidarności z Krakowa z okazji protestu głodowego.

35 PLN
Biete
78312

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
30 PLN
Biete
78313

1986 rocznik znaczków czystych (Fi.78,40).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
50 PLN
Biete
78314

1986 150. rocznica warszawskiej straży pożarnej, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2878 ark.
Mi.3026
50 PLN
Biete
78315

1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu.

Fi.2881-4
Mi.3029-32
40 PLN
Biete
78316

Fi.2881-4 ark.
Mi.3029-32
200 PLN
Biete
78317

1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu (Fi.48.-).

Fi.2881-84
Mi.3029-32
40 PLN
Biete
78318

1986 legendy polskie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2904-9 ark.
Mi.3052-7
150 PLN
Biete
78319

Fi.2904-9 ark.
Mi.3052-7
250 PLN
Biete
78320

1986 polskie budownictwo drewniane, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2912-7 ark.
Mi.3060-5
350 PLN
Biete
78321

Fi.2921-6 ark.
Mi.3069-74
200 PLN
Biete
78322

Fi.bl.129 (85) B1
Mi.Bl.99
40 PLN
Biete
78323

1986 koperta okolicznościowa 15. rocznicy podniesienia bandery na ORP Kopernik.

20 PLN
Biete
78324

1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H. Arctowskiego, kompletna seria 6 wartości w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2928-33 ark.
Mi.3076-81
270 PLN
Biete
78325

Fi.2928-33 ark.
Mi.3076-81
160 PLN
Biete
78326

1987 rocznik kopert FDC (bez bl.132(88); Fi.69.-).

Fi.2928-85
Mi.3076-3133
55 PLN
Biete
78327

Fi.2928-85
Mi.3076-3133
170 PLN
Biete
78328

1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego, 10 zł petrel - arkusz sprzedażny, z błędem na poz.9 "plamka na zakończeniu dolnego (prawego) skrzydła"; bardzo dobry stan zachowania; znaczek z błędem gwarancja.

Fi.2930 B
Mi.3078
60 PLN
Biete
78329

1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego, 10 zł pingwiny - arkusz sprzedażny, z błędem na poz.9 "biała plama na kadłubie jachtu"; bardzo dobry stan zachowania; znaczek z błędem gwarancja.

Fi.2931 B
Mi.3079
60 PLN
Biete
78330

1987 Malarstwo Polskie - Leon Wyczółkowski, arkusze czyste znaczków, w arkuszu znaczka za 10 zł (Fi.2935) trzy katalogowane błędy: B1, B2, B3; dobry stan zachowania.

Fi.2934-39
Mi.3082-87
500 PLN
Biete
78331

1987 malarstwo polskie - Leon Wyczółkowski, lewy górny znaczek z błędem "wcięcie w literze Y w WYCZÓŁKOWSKI", lewy dolny z błędem "wcięcie w literze Z w WYCZÓŁKOWSKI", gwarancja i opis Walocha.

Fi.2935 B1+B2
Mi.3083
50 PLN
Biete
78332

1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczek z pustopolem u dołu.

Fi.2940
Mi.3088
20 PLN
Biete
78333

1987 40. rocznica śmierci Karola Świerczewskiego, znaczki w barwach oliwkowej i oliwkowozielonej.

Fi.2941a, b
10 PLN
Biete
78334

1987 dawne polskie samochody i motocykle, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2944-9 ark.
Mi.3092-7
300 PLN
Biete
78335

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet kombinacji parek i trójek.

Fi.2951-2
Mi.3099-100
20 PLN
Biete
78336

Fi.2951-2 B1, Ark.2951-2 II i III
Mi.3099-100
150 PLN
Biete
78337

1987 wizyta Jana Pawła II w Polsce, arkusz sprzedażny, w tym znaczek z błędem uszkodzona litera k w wyrazie Polska".

Fi.2951-2 ark.(2952B1)
Mi.3099-100
30 PLN
Biete
78338

Fi.2952 B1
Mi.3100
20 PLN
Biete
78339

1987 odnowa zabytków Krakowa, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2955 ark.
Mi.3103
50 PLN
Biete
78340

1987 Międzynarodowy Kongres Pszczelarski "Apimondia '87" w Warszawie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2958-63 ark.
Mi.3106-11
200 PLN
Biete
78341

1987 Wojna Obronna 1939 roku, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2965-7 ark.
Mi.313-5
200 PLN
Biete
78342

Fi.2965B1
Mi.3113
10 PLN
Biete
78343

Fi.2967B1
Mi.3115
30 PLN
Biete
78344

1987 Wojna obronna 1939, znaczek z błędem na poz.21 "uszkodzona litera I w WRÓBLEWSKI", gwarancja i oznaczenie.

Fi.2967B1
Mi.3115
30 PLN
Biete
78345

1987 300. rocznica śmierci Jana Heweliusza, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2968-9 ark.
Mi.3116-7
100 PLN
Biete
78346

1987 sportowe sukcesy Polaków, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2970-3 ark.
Mi.3118-21
200 PLN
Biete
78347

1987 Stanisław Więckowski, prawy dolny znaczek z błędem "ścięta litera ł", gwarancja i opis Walocha.

Fi.2976B1
Mi.3124
40 PLN
Biete