Die Auktion endet am 02.12.2024
Die Auktion endet in:

Aktuelle Auktion Volksrepublik Polen 1952-1989

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
78268

1984 chronione zwierzęta futerkowe, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2798-803 ark.
Mi.2946-51
500 PLN
Biete
78269

1984 odnowa zabytków Krakowa, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2804-5 ark.
Mi.2952-3
200 PLN
Biete
78270

1984 architektura sakralna, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2806-11 ark.
Mi.2954-9
300 PLN
Biete
78271

1984 SOLIDARNOŚĆ - MAZOWIECKA KONFEDERACJA "SOLIDARNOŚĆ" - bloczek 6 znaczków za 30 zł z symbolicznymi ilustracjami: "NIE TRAĆCIE NADZIEI", "RATUJCIE SWOJE DUSZE", "PAMIĘTAMY", "UWOLNIĆ NATYCHMIAST", "ŻYWIĄ I BRONIĄ", "ZA WOLNOŚĆ", wydrukowana cena bloczka 200 zł.


60 PLN
Biete
78272

1984 więźniowie sumienia, bloczek podziemnej poczty Solidarności.


100 PLN
Biete
78273

1984 SOLIDARNOŚĆ - "Józef Piłsudski" Poczta R.K.S. (Regionalny Komitet Strajkowy) Dolny Śląsk, 3 znaczki.


50 PLN
Biete
78274

1985 PAQUEBOT - list wysłany podczas rejsu do Polski, opłacony polskimi znaczkami skasowanymi 14.VIII w Amsterdamie, stempelki: PAQUEBOT i dodatkowy jachtu "S/Y WOŁODYJOWSKI Kapitan Jachtu"; na odwrocie datownik odbiorczy Warszawa 3 z 29.8; dobry stan zachowania.

Fi.2777
Mi.2925
30 PLN
Biete
78275

1985 kompletny rocznik kopert pierwszego dnia obiegu bez bloków 125II i 127II.

Fi.2812-64 FDC
80 PLN
Biete
78276

1985-1987 TOM XVI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 385 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.2812-2985
Mi.2960-3133
240 PLN
Biete
78277

1985 rocznik kopert FDC (bez bl.: 126II(82II), 127II(83II); Fi.68,20).

Fi.2812-bl.83I
Mi.2960-Bl.97I
70 PLN
Biete
78278

1985 rocznik znaczków czystych (Fi.68,80).

Fi.2812-bl.126II (83II)
Mi.2960-Bl.97II
50 PLN
Biete
78279

1985 Rozwój pojazdów pożarniczych, 4 zł połowa arkusza sprzedażnego, z błędami na: poz.5 "kolec na prawym przednim kole", poz.7 "uszkodzona szprycha dużego koła"; bardzo dobry stan zachowania; znaczki z błędami gwarancja.

Fi.2813 B1, B2
Mi.2961
80 PLN
Biete
78280

1985 Rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek za 4 zł z błędem na poz.7 "uszkodzona szprycha dużego koła", bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

Fi.2813 B2
Mi.2961
40 PLN
Biete
78281

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, górny znaczek z błędem "otwarte O w słowie DO", gwarancja Kalinowski.

Fi.2815B1
Mi.2963
30 PLN
Biete
78282

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, dolne znaczki z błędami "wcięcia w cyfrze ) nominału", gwarancja Kalinowski.

Fi.2817B2, B3
Mi.2965
60 PLN
Biete
78283

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, górny znaczek z błędem "uszkodzona litera G w słowie MAGIRUS", dolny znaczek z błędem "uszkodzone ZŁ", gwarancja Kalinowski.

Fi.2817B4, B5
Mi.2965
60 PLN
Biete
78284

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem "uszkodzone A".

Fi.2818B1
Mi.2966
25 PLN
Biete
78285

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, dolny lewy znaczek z błędem "uszkodzona litera A w słowie SIKAWKA", gwarancja Kalinowski.

Fi.2818B1
Mi.2966
30 PLN
Biete
78286

1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.1 "litera O w POLSKA wyszczerbiona wewnątrz z lewej strony, "poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka i przerwana ramka pod 27", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania (arkusz poziomo zgięty).

Fi.2819 B1, B2, B
Mi.2967
80 PLN
Biete
78287

1985 Panorama Racławicka, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2819 ark.
Mi.2967
50 PLN
Biete
78288

1985 Panorama Racławicka, znaczek z błędem "skośny lewy górny szeryf litery K w POLSKA".

Fi.2819B1
Mi.2967
10 PLN
Biete
78289

1985 Panorama Racławicka, znaczek z błędem "skośny lewy górny szeryf litery K w POLSKA", gwarancja i opis Walocha.

Fi.2819B1
Mi.2967
25 PLN
Biete
78290

1985 Wybitni działacze SD - Wincenty Rzymowski, znaczki w narożnikowej parce poziomej, prawy z niekatalogowanym, powtarzalny błędem na poz.2 "plama na ramieniu"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

Fi.2820 B
Mi.2968
60 PLN
Biete
78291

1985 40. rocznica powrotu Ziem Zachodnich i Północnych do Macierzy, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2822-4 ark.
Mi.2970-2
200 PLN
Biete
78292

1985 dzikie zwierzęta chronione - wilk, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2827-30 ark.
Mi.2975-8
1 000 PLN
Biete
78293

1985 polskie ludowe instrumenty muzyczne, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2831-6 ark.
Mi.2979-84
300 PLN
Biete
78294

1985 głowy wawelskie, dwa znaczki z niedopasowanym drukiem barw; jeden w poziomie, drugi w pionie. Przesunięcie w pionie, mimo że mniej efektowne niż poziome jest rzadsze.

Fi.2838MK
Mi.2986
200 PLN
Biete
78295

1985 głowy wawelskie, znaczek z niedopasowanym drukiem barw sprawiający wrażenie druku podwójnego.

Fi.2838MK
Mi.2986
90 PLN
Biete
78296

1985 głowy wawelskie, parka znaczków z niedopasowanym drukiem barw sprawiający wrażenie druku podwójnego.

Fi.2838MK
Mi.2986
175 PLN
Biete
78297

1985 głowy wawelskie, znaczek z niespasowanym drukiem barw w pionie sprawiający wrażenie druku podwójnego, szczególnie widoczny na podwójnych napisach na marginesie, gwarancja Walocha.

Fi.2838MK
Mi.2986
100 PLN
Biete
78298

1985 głowy wawelskie, znaczek z niespasowanym wzajemne przesunięcie druku walca konturującego i cieniującego - przypomina podwójny druk, gwarancja eksperta PZF. W tym wydaniu błąd występuje w 2 odmianach : przesunięcia w poziomie i w pionie. Przesunięcie w pionie,mimo że jest mniej efektowna, jest rzadsze.

Fi.2838MK
Mi.2986
125 PLN
Biete
78299

1985 przywódcy ruchu ludowego, znaczek makulaturowy z zasmarowany farba drukarską.

Fi.2841MK
Mi.2989
30 PLN
Biete
78300

1985 dzikie kaczki, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2850-5 ark.
Mi.2998-3003
350 PLN
Biete
78301

1985 40. rocznica powstania ONZ, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2856 ark.
Mi.3004
50 PLN
Biete
78302

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności.


30 PLN
Biete
78303

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności.


20 PLN
Biete
78304

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności.


30 PLN
Biete
78305

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności Walczącej.


25 PLN
Biete
78306

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności.


30 PLN
Biete
78307

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności.


25 PLN
Biete