Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
77508 |
1963 100. rocznica Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, parki w układzie tete - beche. | Fi.1244 Mi.1392 |
| 20 PLN Biete | |
77509 |
1963 gady i płazy, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - m.in. podwójna głowa jaszczurki. | Fi.1245 Mi.1393 |
| 35 PLN Biete | |
77510 |
1963 gady i płazy, narożny znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - m.in. podwójna głowa jaszczurki. | Fi.1245MK Mi.1393 |
| 40 PLN Biete | |
77511 |
1963 Gady i płazy, znaczek za 3 zł z błędem "pozioma czarna kreska pod d drugiego wyrazu salamandra" na poz.9 w 3 sektorze; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | Fi.1255 B1 Mi.1403 |
| 50 PLN Biete | |
77512 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, seria w czworoblokach. | Fi.1257-62 Mi.1405-10 |
| 25 PLN Biete | |
77513 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce, seria w arkuszach sprzedażnych w zagiętych w połowie. | Fi.1257-62 ark. Mi.1405-10 |
| 400 PLN Biete | |
77514 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, dwa znaczki z bloku. | Fi.1259A, 1261A Mi.1407B, 1409B |
| 35 PLN Biete | |
77515 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek za 1,15 zł z błędem na poz.4 "fałda na udzie zawodnika", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1260 B1 Mi.1408 |
| 50 PLN Biete | |
77516 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek z błędem "fałda na udzie", gwarancja i opis Walocha. | Fi.1260B1 |
| 25 PLN Biete | |
77517 |
1963 Wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 65 PLN Biete | |
77518 |
1963 wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych międzypolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 80 PLN Biete | |
77519 |
1963 wielcy Polacy, seria w czworoblokach rozdzielonych międzypolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 100 PLN Biete | |
77520 |
1963 wielcy Polacy, stemplowana seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 40 PLN Biete | |
77521 |
1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami, kasowane z pełną oryginalną gumą (Fi.48.-). | Fi.1263-66 Mi.1411-14 |
| 30 PLN Biete | |
77522 |
1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami (Fi.80.-), czyste. | Fi.1263-66 Mi.1411-14 |
| 60 PLN Biete | |
77523 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, arkusz z pustopolami na górnym marginesie, w arkuszu znaczki z błędami B1 i B2. | Fi.1267 ark. (B1, B2) Mi.1415 |
| 150 PLN Biete | |
77524 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.1267-9 ark. Mi.1415-7 |
| 200 PLN Biete | |
77525 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "3 gwiazdki" z poz.7; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1268 B1 Mi.1416 |
| 30 PLN Biete | |
77526 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1268 B2 Mi.1416 |
| 40 PLN Biete | |
77527 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, parka znaczków za 60 gr, lewy z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1268 B2 Mi.1416 |
| 40 PLN Biete | |
77528 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, parka znaczków za 60 gr., dolny z błędem na poz.17 "E jak Ł w KOSMOSIŁ", gwarancja. | Fi.1268 B2 Mi.1416 |
| 40 PLN Biete | |
77529 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1268B1 Mi.1416 |
| 15 PLN Biete | |
77530 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki". | Fi.1268B1 Mi.1416 |
| 10 PLN Biete | |
77531 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny znaczek z błędem "KOMOSIŁ". | Fi.1268B2 Mi.1416 |
| 20 PLN Biete | |
77532 |
1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOSMOSIŁ". | Fi.1268t Mi.1416 |
| 25 PLN Biete | |
77533 |
1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, narożny czworoblok znaczków za 6,50 zł prawy dolny z błędem na poz.8 "dwie gwiazdki pod Z w ZESPOŁOWY", zwraca uwagę niecodzienne oznaczenie częściowo widoczne w prawym górnym rogu arkusza, znaczki z bocznym marginesem z dwoma dziurkami, kasowane grzecznościowo; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1269 B1 Mi.1417 |
| 60 PLN Biete | |
77534 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" z poz.2 w 6 sektorze na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1270 B1 Mi.1418 |
| 40 PLN Biete | |
77535 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, seria w arkuszach sprzedażnych, arkusz znaczka za 40 gr. z podklejeniem fragmentu arkusza na marginesie. | Fi.1270-5 ark. Mi.1418-23 |
| 500 PLN Biete | |
77536 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, seria w narożnych parkach z marginesami skasowana 12.10 dwujęzycznym stemplem okolicznościowym "XIII MISTRZOSTWA EUROPY W KOSZYKÓWCE MĘŻCZYZN CHAMPIONNAT D'EUROPE DE BASKETBALL MASCULIN WROCŁAW 4 13.X.1963"; z pełną gumą; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1270-75 Mi.1418-23 |
| 80 PLN Biete | |
77537 |
1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, górny prawy znaczek z błędem "krótsza stopa". | Fi.1270B1 Mi.1418 |
| 15 PLN Biete | |
77538 |
1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, górny prawy znaczek z błędem "krótka stopa". | Fi.1270B1 Mi.1418 |
| 25 PLN Biete | |
77539 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, prawy górny znaczek z błędem "krótka stopa". | Fi.1270B1 Mi.1418 |
| 25 PLN Biete | |
77540 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 90 gr. z nowo odkrytym błędem na poz. "duża biała plama za GR i kropka w cyfrze 9", gwarancja. | Fi.1273 B Mi.1421 |
| 60 PLN Biete | |
77541 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, narożny znaczek za 90 gr. z nowo odkrytym błędem na poz.1 "duża biała plama pod cyfrą 3 i mała kropka nad WR", gwarancja. | Fi.1273 B Mi.1421 |
| 80 PLN Biete | |
77542 |
1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5,60 zł z błędem "uszkodzone O w EUROPY" z poz.12 na kopercie FDC; gwarancja i opis. | Fi.1275 B1 Mi.1423 |
| 50 PLN Biete | |
77543 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 20 gr z rzadkim błędem na poz.20 "dodatkowa lotka w rakiecie" i "biała plama na stateczniku"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha. | Fi.1277 B1 Mi.1425 |
| 200 PLN Biete | |
77544 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, seria w czworoblokach. | Fi.1277-84 Mi.1425-32 |
| 20 PLN Biete | |
77545 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, arkusz sprzedażny znaczka za 40 gr. | Fi.1278 ark. Mi.1426 |
| 80 PLN Biete | |
77546 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięta barwa szara do góry powodująca powstanie efektu podwójnego samolotu, gwarancja eksperta PZF. | Fi.1279 Mi.1427 |
| 55 PLN Biete | |
77547 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczkek za 60 gr. z błędem na poz.20 "rozdwojony czub orła" (Fi.100.-), gwarancja i oznaczenie. | Fi.1279 B1 Mi.1427 |
| 120 PLN Biete | |