77308 |
1959 karnet - "MIĘDZYNARODOWY KONGRES ESPERANTYSTÓW". | Fi.967-68 Mi.1111-12 |
| 40 PLN Biete | |
77309 |
1959 30-lecie Polskich Linii Lotniczych - "LOT", znaczek za 60 gr z błędem "biała plama na skrzydle" i niedokładnie spasowanymi kolorami: czarnym i niebieskim, papier ze znakiem wodnym III.2; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.971 B Mi.1115 |
| 80 PLN Biete | |
77310 |
1959 Wystawa Filatelistyczna Balpex I, znaczek po lewej z normalnym położeniem nadruku, po prawej - nadruk przesunięty mocno w poziomie w lewo. | Fi.974 Mi.1118 |
| 60 PLN Biete | |
77311 |
1959 VIII Wystawa Filatelistyczna, parka znaczków za 45 gr., lewy z błędem nadruku na poz.1 "N zamiast Ń", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.974 B1 Mi.1118I |
| 70 PLN Biete | |
77312 |
1959 VIII Wystawa Filatelistyczna, marginesowa parka znaczków za 45 gr., prawy z błędem nadruku na poz.7 "N zamiast Ń", dodatkowo numer walca z oznaczeniem sektora i retuszów, gwarancja. | Fi.974 B1 Mi.1118I |
| 100 PLN Biete | |
77313 |
1959 wystawa filatelistyczne "Balpex I", narożny znaczek z błędem nadruku "N zamiast Ń w GDAŃSK", oznaczenie walca na górnym marginesie, gwarancja i opis Walocha. | Fi.974B1 Mi.118I |
| 50 PLN Biete | |
77314 |
1959 wystawa filatelistyczne Balpex I, znaczek z błędem nadruku "N zamiast Ń w GDAŃSK". | Fi.974B1 Mi.1118I |
| 50 PLN Biete | |
77315 |
1959 wystawa filatelistyczne "Balpex I", narożny znaczek z błędem nadruku "N zamiast Ń w GDAŃSK", gwarancja i opis Walocha. | Fi.974B1 Mi.1118I |
| 60 PLN Biete | |
77316 |
1959 wystawa filatelistyczne "Balpex I", narożny znaczek z błędem nadruku "N zamiast Ń w GDAŃSK", dolny prawy znaczek z błędem "uszkodzone SK", gwarancja i opis Walocha. | Fi.974B1 Mi.1118I |
| 100 PLN Biete | |
77317 |
1959 wystawa filatelistyczne "Balpex I", narożny znaczek z błędem nadruku "N zamiast Ń w GDAŃSK", na górnym marginesie numer walca, gwarancja i opis Walocha. | Fi.974B1 Mi.1118I |
| 70 PLN Biete | |
77318 |
1959 10-lecie Światowego Ruchu Pokoju, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - barwa szara "weszła" na nominał, gwarancja. | Fi.975MK Mi.1119 |
| 30 PLN Biete | |
77319 |
1959 karnet - "40 LECIE POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA". | Fi.976-78 Mi.1120-22 |
| 40 PLN Biete | |
77320 |
1959 40-lecie Polskiego Czerwonego Krzyża, znaczek za 2,50 zł. z unikalnym błędem "duża wyrwa w krzyżu", dodatkowo często spotykany błąd "kreska z prawej strony u góry D w MIĘDZYNARODOWEGO", poza śladem podlepki bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.978 B1 MK Mi.1122 |
| 500 PLN Biete | |
77321 |
1959 40-lecie Polskiego Czerwonego Krzyża, znaczek z błędem "kreska nad literą D", gwarancja i opis Walocha. | Fi.978B1 Mi.1122 |
| 30 PLN Biete | |
77322 |
1959 loty kosmiczne, serie z odmianami znaków wodnych na karcie ze zbioru, rodzaje znakow wodnych wymagają ponownej weryfikacji. Znaczki ** oprócz prawego dolnego. | Fi.983-5 Mi.1127-9 |
| 100 PLN Biete | |
77323 |
| 40 PLN Biete | |
77324 |
| 30 PLN Biete | |
77325 |
| 30 PLN Biete | |
77326 |
| 100 PLN Biete | |
77327 |
1959 loty kosmiczne, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.2, gwarancja i oznaczenie Weźranowski. | Fi.985A Zn.W III.2 Mi.1129B |
| 20 PLN Biete | |
77328 |
| 240 PLN Biete | |
77329 |
1959 loty kosmiczne, znaczek za 2,50 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.2, gwarancja i opis. | Fi.985B Mi.1129A |
| 40 PLN Biete | |
77330 |
1959 Wielcy uczeni - Pasteur, znaczek za 1.50 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.7 (Fi.40.-), gwarancja i opis Schmutz. | Fi.991 Mi.1135 |
| 30 PLN Biete | |
77331 |
1959 wielcy uczeni, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.7, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.991 III.7 Mi.1135 |
| 40 PLN Biete | |
77332 |
1959 wielcy uczeni, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.7, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.991 Zn.W III.7 Mi.1135 |
| 40 PLN Biete | |
77333 |
1959 wielcy uczeni, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.7, gwarancja i oznaczenie Weźranowski. | Fi.991 Zn.W III 7 |
| 30 PLN Biete | |
77334 |
1959 Wielcy uczeni - Newton, znaczek za 1.55 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.3 (Fi.100,-), gwarancja i oznaczenie. | Fi.992 Mi.1136 |
| 90 PLN Biete | |
77335 |
1959 wielcy uczeni, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.3, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.992 III.3 Mi.1136 |
| 100 PLN Biete | |
77336 |
1959 wielcy uczeni, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.3, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.992 Zn.W III.3 Mi.1136 |
| 100 PLN Biete | |
77337 |
1959 Wielcy uczeni - Kopernik, znaczek za 2,50 zł. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.3, gwarancja i opis. | Fi.993 Mi.1137 |
| 80 PLN Biete | |
77338 |
1959 polskie stroje ludowe, parka znaczków na papierze ze słabo widocznym znakiem wodnym III.1, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.1000-1 III.1 Mi.1144-5 |
| 250 PLN Biete | |
77339 |
1960 150. rocznica urodzin Fryderyka Chopina, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.7, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.1004 III.7 Mi.1148 |
| 100 PLN Biete | |
77340 |
1960 150. rocznica urodzin Fryderyka Chopina, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.7. | Fi.1004 III.7 Mi.1148 |
| 80 PLN Biete | |
77341 |
1960 rocznik znaczków czystych - w tym czarnodruk (Fi.415,80). | Fi.1004-73 Mi.1148-1217 |
| 330 PLN Biete | |
77342 |
1960 rocznik kopert FDC (w tym 2 x 1030-32; bez bl.27(ark.1033); Fi. 328.-). | Fi.1004-73 Mi.1148-1217 |
| 220 PLN Biete | |
77343 |
1960-1961 TOM IV JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; aby ułatwić zakup wyłączono z niego Bl.22-25 (Ark.1007-1011) "Subskrypcja", które można w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to 673,70 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1004-1143 Mi.1148-1288 |
| 470 PLN Biete | |
77344 |
1960-1969 komplet 10 czystych roczników obejmujący wszystkie podstawowe znaczki i bloki z wyjątkiem bl.22-26 100-lecie polskiego znaczka pocztowego ("Subskrypcja") i bl.31-33 FIS, nie zawierający: odmian, znaczków z przywieszkami, arkusików (Fi.2161,60). | Fi.1004-1838 Mi.1148-1985 |
| 1 200 PLN Biete | |
77345 |
1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, parka znaczków z chyba przypadkowym ale spektakularnym błędem w postaci plamy na cyfrze 4 na prawym znaczku, osobliwe i rzadkie. | Fi.1007 Mi.1151 |
| 200 PLN Biete | |
77346 |
1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, seria znaczków z bloku w parkach poziomych, parka znaczków za 1,35 zł. na papierze ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu III.5., skrócony atest Wiatrowski. | Fi.1007-11A Mi.1151-55 |
| 600 PLN Biete | |
77347 |
1960 100 lecie polskiego znaczka pocztowego, znaczek za 60 gr ze znakiem wodnym w bardzo rzadkim położeniu - III.8, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1008 Mi.1152 |
| 250 PLN Biete | |