45035 |
1946 FDC - "1.rocznica wyzwolenia Warszawy", znaczek za 8 zł z błędem na poz.22 "poziome linie nad literami O i L w wyrazie WOLNA" na prawidłowo opłaconym liście poleconym II klasy, wysłanym 17.I - w dniu wejścia do obiegu - z Sochaczewa do Warszawy, bardzo rzadki walor w doskonałym stanie zachowania; gwarancja. | Fi.392 B Mi.425 |
| 400 PLN | |
45036 |
1946 rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek za 8 zł. z błędem na poz.39 "liczne uszkodzenia w cyfrze 7 i literze S w dacie 17 Stycznia", gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.392 B Mi.425 |
| 50 PLN | |
45037 |
1946 rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek za 8 zł. z błędem na znaczku podstawowym z I walca na poz.48 "kropka pod lewym prostokątem", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.392 B6 Mi.425 |
| 180 PLN | |
45038 |
1946 rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek za 8 zł. z błędem na poz.45 "grube cyfry 17 i ścienione S", gwarancja i oznaczenie. | Fi.392 b Mi.425 |
| 60 PLN | |
45039 |
| 150 PLN | |
45040 |
1946 rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek za 10 zł. z błędem na poz.7 "wcięcie w cyfrze 7" i dodatkowo w wersji pogłębionej "wcięcie w cyfrze 1", gwarancja i oznaczenie. | Fi.393 B1 Mi.426 |
| 60 PLN | |
45041 |
| 60 PLN | |
45042 |
1946 wydanie lotnicze - samolot nad Warszawą, 5 zł - frankatura wielokrotna, list pobraniowy wysłany 15.II.47 z Warszawy do Starachowic, datownik odbiorczy Starachowice-Wierzbnik na odwrocie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.395 Mi.428 |
| 40 PLN | |
45043 |
1946 list polecony z Tarnowa do Przeworska, na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.395 |
| 40 PLN | |
45044 |
1946 wydanie lotnicze - samolot nad Warszawą, 5 zł - frankatura mieszana, list polecony wysłany 21.8.1948 z Tomaszowa Lubelskiego do Warszawy, na odwrocie datownik odbiorczy. | Fi.395I, 446 Mi.428, 481 |
| 40 PLN | |
45045 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie IIlx1 z ząbkowaniem ZL 11B, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.395IIlx1 Mi.428 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
45046 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
45047 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie IIlx1 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.395IIlx1 Mi.428 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
45048 |
1946 wydanie lotnicze - samolot nad Warszawą, 5 zł bez numeru kontrolnego, parka legitymacyjna oliwkowoszara o rysunku kontrastowym o ząbkowaniu ZL 11 z dużymi otworami perforacyjnymi (C - 0,11 mm) z oznaczeniem walca N.5.W.III. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.395II lx1 Mi.428I |
| 400 PLN | |
45049 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie Iay5 z ząbkowaniem ZL 10¾A z błędem "plama na marginesie i obok statecznika", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.395Iay5 B7 Mi.428 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
45050 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie Iay5b z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.395Iay5b Mi.428 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
45051 |
| 15 PLN | |
45052 |
1946 wydanie lotnicze - samolot nad Warszawą, kasowany znaczek za 5 zł. z błędem "brak perforacji pionowej pomiędzy znaczkiem a marginesem" (Fi.300.-), piękny stan, gwarancja i opis. | Fi.395Ibx MK1 Mi.425 |
| 300 PLN | |
45053 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie Iby5 z ząbkowaniem ZL 10¾A z błędem "plama nad kadłubem", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.395Iby5 Mi.428 |
| 20 PLN | |
45054 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie Iby5 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.395Iby5 Mi.428 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
45055 |
| 15 PLN VERKAUFT | |
45056 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie Icx2 z ząbkowaniem ZL 10¾B, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.395Icx2 Mi.428 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
45057 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie Icx2b z ząbkowaniem ZL 10¾B, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.395Icx2b Mi.428 |
| 105 PLN VERKAUFT | |
45058 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie Idy5 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.395Idy5 Mi.428 |
| 65 PLN VERKAUFT | |
45059 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie Ify5 z ząbkowaniem ZL 11:10¾B, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.395Ify5 Mi.428 |
| 56 PLN VERKAUFT | |
45060 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie Ijy5 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.395Ijy5 Mi.428 |
| 105 PLN VERKAUFT | |
45061 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie Ijy5 z ząbkowaniem ZL 10¾B, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.395Ijy5 Mi.428 |
| 20 PLN | |
45062 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie Ijy5 z ząbkowaniem ZL 11A, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.395Ijy5 Mi.428 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
45063 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie Iky5 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.395Iky5 Mi.428 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
45064 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie Iky5z ząbkowaniem ZL 11:10¾B, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.395Iky5 Mi.428 |
| 55 PLN VERKAUFT | |
45065 |
1946 wydanie lotnicze - samolot nad Warszawą, niespotykany w takim wielobloku pasek trzech prób znaczka za 10 zł. w kolorze niebieskim, z pełną oryginalną gumą bez podlepki ani jej śladu (Fi.6000.-), gwarancja Mikstein. | Fi.396 P2 Mi.429 |
| 6 000 PLN | |
45066 |
1946 wydanie lotnicze - samolot nad Warszawą, 10 zł znaczek legitymacyjny szarofioletowy o rysunku kontrastowym o ząbkowaniu ZL 10¾ z dużymi otworami perforacyjnymi (C) z oznaczeniem walca N.2.W.I. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu; dobry stan zachowania. | Fi.396 iy5 Mi.429 |
| 80 PLN | |
45067 |
| 70 PLN | |
45068 |
| 3 200 PLN | |
45069 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie ay5 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.396ay5 Mi.429 |
| 65 PLN VERKAUFT | |
45070 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie by5 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.396by5 Mi.429 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
45071 |
1946 wydanie lotnicze, czworoblok w odmianie by5 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja (na jednym znaczku) i oznaczenie Walocha. | Fi.396by5 |
| 40 PLN | |
45072 |
1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie cy5 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.396cy5 Mi.429 |
| 15 PLN | |
45073 |
| 15 PLN | |
45074 |
| 15 PLN VERKAUFT | |