42804 |
1940 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta zielona o sygnaturze IX.40, wysłana 19.9.1941 z Rozwadowa do miejscowości Deutscheneck (Sompolno) w tzw. Kraju Warty; dobry stan zachowania (Mi.25 euro). | Fi.Cp7I Mi.P8 |
| 30 PLN | |
42805 |
1940 całostka z sygnaturą II.41. | Fi.Cp7II |
| 30 PLN | |
42806 |
1940 wycinek karty zielonej za 12 gr o sygnaturze II.41 wysłanej z agencji w Świdniku, jednowierszowy w ramce stempelek "Swidnik" odciśnięty prawidłowo obok znaku opłaty, który skasowano 22.8 w urzędzie Lublin 2 dwuobrączkowym datownikiem z wyróżnikiem "n"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp7II |
| 40 PLN | |
42807 |
1940 kartka z Krakowa do Rosji, stemple cenzury niemieckiej i radzieckiej, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp8I |
| 180 PLN | |
42808 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
42809 |
1940-41 służbowa karta pocztowa, na całostce z opłacona odpowiedzią. | Fi.FCp1A |
| 200 PLN | |
42810 |
1940-41 służbowa karta pocztowa, na całostce z opłacona odpowiedzią i na odpowiedź, na odwrocie bez tekstu. | Fi.FCp1A-B |
| 400 PLN | |
42811 |
1940-41 służbowa karta pocztowa, 5 kart na całostce dla polskiego urzędu pocztowego w Gdańsku; 4 z różnymi tekstami na odwrocie i jedna bez tekstu. | Fi.FCp2I |
| 500 PLN | |
42812 |
1940-41 służbowa karta pocztowa z obiegu bez tekstu i treści na odwrocie. | Fi.FCp2I |
| 400 PLN | |
42813 |
1940 formularz poczty niemieckiej z Krakowa wykonany na polskiej całostce bez tekstu na odwrocie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.FCp2I/I |
| 120 PLN | |
42814 |
1940 formularz poczty niemieckiej z Krakowa wykonany na polskiej całostce, gwarancja i oznaczenie. | Fi.FCp2I/VI |
| 120 PLN | |
42815 |
1940 formularz poczty niemieckiej z Krakowa wykonany na polskiej całostce, gwarancja i oznaczenie. | Fi.FCp2I/XI |
| 120 PLN | |
42816 |
1940-1941 służbowa karta pocztowa, nadruk na karcie Portu Gdańsk, długość napisu POSTKARTE 37 mm z obiegu pocztowego, bardzo dobry stan zachowania, jeden z najrzadszych formularzy. | Fi.FCp2II |
| 2 000 PLN | |
42817 |
1940-41 służbowa karta pocztowa, 3 kartki na polskiej całostce; 2 z różnymi tekstami na odwrocie i jedna bez tekstu. | Fi.FCp3 |
| 200 PLN | |
42818 |
1940-41 służbowa karta pocztowa z obiegu bez tekstu i treści na odwrocie. | Fi.FCp3 |
| 400 PLN | |
42819 |
1940-41 służbowa karta pocztowa z obiegu bez tekstu i treści na odwrocie. | Fi.FCp4 |
| 400 PLN | |
42820 |
1940-41 służbowa karta pocztowa, 6 kartek na polskiej całostce do korespondencji zagranicznej; 4 na odpowiedź (3 z różnymi tekstami na odwrocie i jedna bez tekstu), jedna z opłaconą odpowiedzią i zwykła, obie bez tekstu na odwrocie. | Fi.FCp4, FCp5IA, FCp5IB |
| 450 PLN VERKAUFT | |
42821 |
1940 formularz poczty niemieckiej z Krakowa wykonany na polskiej całostce bez tekstu na odwrocie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.FCp4/I |
| 80 PLN | |
42822 |
1940 formularz poczty niemieckiej z Krakowa wykonany na polskiej całostce, gwarancja i oznaczenie. | Fi.FCp5AI/XII |
| 80 PLN | |
42823 |
1940 formularz poczty niemieckiej z Krakowa wykonany na polskiej całostce. | Fi.FCp5BI/V |
| 100 PLN VERKAUFT | |
42824 |
1940 formularz poczty niemieckiej z Krakowa wykonany na polskiej całostce, gwarancja i oznaczenie. | Fi.FCp5BI/XII |
| 80 PLN | |
42825 |
1940-1941 służbowa karta pocztowa, nadruk na karcie z prezydentem Mościckim, tekst IV "Alle ..." 12 wierszy tekstu (bez numeracji), karta czysta; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Fcp3 |
| 100 PLN | |
42826 |
1940 widoki zabytkowych budowli (I), 12 gr - frankatura pojedyncza, formularz o sygnaturze DPO 444 (3.41) wysłany 18.XI.1941 z Krosna do Sompolna. | Fi.Fp1c, 43 |
| 20 PLN | |
42827 |
1940 urzędowy druk z izby emerytalnej w Warszawie. | Fi.U1 |
| 30 PLN | |
42828 |
1940 marginesowe znaczki urzędowe, seria bez ostatnich trzech wartości. | Fi.U1-12 |
| 190 PLN | |
42829 |
1940 znaczki urzędowe - godło III Rzeszy w dużym formacie, seria czysta, bardzo dobry stan zachowania (Fi.230.-). | Fi.U1-15 |
| 200 PLN | |
42830 |
1940 znaczki urzędowe - godło III Rzeszy w dużym formacie, seria kasowana, bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-). | Fi.U1-15 |
| 60 PLN | |
42831 |
1940 znaczki urzędowe - godło III Rzeszy w dużym formacie, 8 gr parka pozioma, z błędem: "barwne poziome rysy na znaczkach"; bardzo dobry/ dobry stan zachowania (brak narożnika między znaczkami); gwarancja i oznaczenie MK Walocha. | Fi.U2 MK |
| 150 PLN VERKAUFT | |
42832 |
1940 godło III Rzeszy w dużym formacie, cięta próba bez oznaczenia nominału na papierze żółtawym. | Fi.U13P3 |
| 2 500 PLN | |
42833 |
1940 arkusz znaczków urzędowych przedostatniego najwyższego nominału złożony w połowie tylko wzdłuż perforacji - doskonały stan. | Fi.U14 ark. |
| 200 PLN | |
42834 |
1940 arkusz znaczków urzędowych przedostatniego najwyższego nominału, arkusz złożony w połowie. | Fi.U14 ark. |
| 190 PLN VERKAUFT | |
42835 |
1940 arkusz znaczków urzędowych najwyższego nominału złożony w połowie tylko wzdłuż perforacji. | Fi.U15 ark. |
| 150 PLN VERKAUFT | |
42836 |
1940 godło III Rzeszy w małym formacie, seria czysta znaczków urzędowych (Fi.70.-). | Fi.U16-24 |
| 50 PLN | |
42837 |
1940 godło III Rzeszy w małym formacie, cięta gumowana próba w barwie czarnej bez nominału, gwarancja Jendroszek. | Fi.U16P |
| 800 PLN | |
42838 |
| 750 PLN | |
42839 |
1940 godło III Rzeszy w małym formacie, cięta próba w barwie ciemno brązowej bez nominału na papierze gumowanym, nie katalogowana w katalogu Fischer. | Fi.U20P |
| 1 200 PLN | |
42840 |
1940 godło III Rzeszy w małym formacie, cięta próba w barwie ciemno brązowoczerwonej bez nominału na papierze gumowanym, nie katalogowana w katalogu Fischer. | Fi.U21P |
| 1 200 PLN | |
42841 |
1940 widoki zabytkowych budowli, trzy listy grzecznościowe do Niemiec. | |
| 15 PLN | |
42842 |
| 250 PLN | |
42843 |
1940 Stalag XIIIA - prowizoryczny formularz wysłany 19.II z Wołomina do obozu, prowizoryczny stempel nadawczy - polski przedwojenny datownik z wyróżnikiem "d"; stempelek cenzury obozowej D7; dobry stan zachowania. | |
| 100 PLN | |