Die Auktion endet am 08.07.2024

Aktuelle Auktion Generalgouvernement

30672

Fi.36
50 PLN
Biete
30673

Fi.65 ark.
280 PLN
Biete
30674

1944 przekaz paczkowy z Krakowa do Leżajska, rzadka frankatura ze znaczkiem za 10 zł.

Fi.65, 74, 86
800 PLN
Biete
30675

Fi.71-3, 38
150 PLN
Biete
30676

1944 portret Hitlera, znaczki wydań obiegowych z lat 1941-43 skasowane na czterech kartach stemplem propagandowym "10.JAHRE HILFSWERK MUTTER UND KIND" przygotowany z okazji 10. rocznicy niemieckiej organizacji nazistowskiej zajmującej się opieką nad dziećmi (niemieckimi), organizacją przedszkoli, opiniowaniem zabawek, etc.

Fi.71-82, 86-88, 110-12; 36
50 PLN
Biete
30677

1944 kartka nadana z pośrednictwa pocztowego w Kamieńsku do Niemiec, stempel informacyjny poczty.

Fi.72, 74
80 PLN
Biete
30678

Fi.73, 74, Cp9II
200 PLN
Biete
30679

Fi.77, 86
200 PLN
Biete
30680

Fi.77, Cp9II
200 PLN
Biete
30681

1944 AMBULANS relacji Rzeszów - Jasło, znaczek na wycinku skasowany 02.3.44 datownikiem ambulansu BAHNPOST REICHSHOF (DISTR.KRAKAU)-JASLO ZUG 235, dobry stan zachowania (punktowe przebarwienia na znaczkach).

Fi.78
50 PLN
Biete
30682

1944 list polecony z Tarnowa do Pragi, na odwrocie stempel odbiorczy.

Fi.78, 84
10 PLN
Biete
30683

1944 list polecony z Krakowa do Słomnik, na odwrocie stempel odbiorczy.

Fi.78, 110
30 PLN
Biete
30684

1944 list z Zakopanego do Niemiec, ładnie odbity rzadki kasownik okolicznościowy z Zakopanego "Wintersportplatz Luftkurort".

Fi.78, XV
380 PLN
Biete
30685

Fi.111, Cp9b; 36
40 PLN
Biete
30686

1944 przekaz paczkowy z Częstochowy do Kańczugi, rzadka frankatura ze znaczkiem za 6 zł.

Fi.115, 77, 110
160 PLN
Biete
30687

Fi.117-9
30 PLN
Biete
30688

Fi.117-19
30 PLN
Biete
30689

Fi.117-119; 37
40 PLN
Biete
30690

1944 Wydanie na Fundusz Kultury Generalnego Gubernatorstwa, znaczek za 30 gr. z błędem na poz.4 lub 9 "uszkodzona ramka nad cyfrą 3", gwarancja Krawczyk.

Fi.122 B1
Mi.122I
60 PLN
Biete
30691

Fi.122B1
50 PLN
Biete
30692

1944 wydanie na Fundusz Kultury Generalnego Gubernatorstwa, znaczek z błędem "uszkodzona ramka na lewo od 30".

Fi.122B1
40 PLN
Biete
30693

Fi.123nz
300 PLN
Biete
30694

Fi.123nz
650 PLN
Biete
30695

Fi.125
2 800 PLN
Biete
30696

Fi.125; 38
400 PLN
Biete
30697

Fi.125; 38
180 PLN
Biete
30698

1944 5. rocznica utworzenia GG, czysty znaczek za 10+10 zł; na odwrocie minimalne punktowe przebarwienie (Fi.70.-).

Fi.125a
60 PLN
Biete
30699

1944 5. rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł; minimalny ślad podlepki.

Fi.125a
50 PLN
Biete
30700

1944 5 rocznica utworzenia GG, parka czystych znaczków ciętych za 10+10 zł.

Fi.125b nz
300 PLN
Biete
30701

Fi.Cp8II
175 PLN
Biete
30702

Fi.Cp9III
Mi.P12/03
80 PLN
Biete
30703

Fi.Cp9III B
80 PLN
Biete
30704

1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze III.42 wysłana z agencji pocztowej w Kompinie do Rybna, fioletowy dwuwierszowy stempelek "Kompina über Lowitsch (Distr Warschau)" odciśnięty prawidłowo obok znaku opłaty, który skasowano 22.9 w Łowiczu; słaby stan zachowania (karta pionowo złamana).

Fi.Cp9b
Mi.P12/02
40 PLN
Biete
30705

1944 portret Hitlera, karta ostemplowana grzecznościowo 15.7 datownikiem WARSCHAU C1 z wyróżnikiem "ay", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp10
Mi.P13
20 PLN
Biete
30706

Fi.Cp10
Mi.P13
200 PLN
Biete
30707

Fi.Cp10
Mi.P13
40 PLN
Biete
30708

Fi.Cp10
Mi.P13
30 PLN
Biete
30709

1944 całostka z sygnaturą II.44.

Fi.Cp10
10 PLN
Biete
30710

1944 kartka z Milanówka do Krakowa.

Fi.Cp10
60 PLN
Biete
30711

1944 całostka z podobizna A. Hitlera.

Fi.Cp10
10 PLN
Biete