Die Auktion endet am 08.07.2024

Aktuelle Auktion Generalgouvernement

30392

Fi.1-2
80 PLN
Biete
30393

Fi.1-2
180 PLN
Biete
30394

1940 firmowy list polecony z Warszawy 18.VI.40 do Pragi.

Fi.5, 6
100 PLN
Biete
30395

1940 list firmowy z Okocimia do Przeworska, znaczki unieważnione prowizorycznym kasownikiem Okocimia.

Fi.5, 7
100 PLN
Biete
30396

1940 list z Chełma Lubelskiego do Krakowa.

40 PLN
Biete
30397

1940 list firmowy z Warszawy do Krakowa.

25 PLN
Biete
30398

1940 kartka z Warszawy do Wilna, stempel cenzury wojskowej z Królewca.

120 PLN
Biete
30399

1940 list firmowy z Częstochowy do Przewoska, znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym Częstochowy.

150 PLN
Biete
30400

1940 list z Jarosławia do Przeworska, znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym Jarosławia.

150 PLN
Biete
30401

1940 list z Starachowic, znaczki opłacone stemplem Deutsche Post Osten z Starachowic.

220 PLN
Biete
30402

1940 list firmowy z Zawiercia do Przeworska.

120 PLN
Biete
30403

1940 list z warszawy do Włoch, na odwrocie zalepka i stempel cenzury wermachtu, i stempel odbiorczy.

120 PLN
Biete
30404

1940 list z Otwocka do Krakowa.

100 PLN
Biete
30405

1940 II wydanie przedrukowe, kompletna seria z odmianami (28 sztuk) kasowana na wycinkach; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.14-39
250 PLN
Biete
30406

1940 II wydanie przedrukowe, kompletna seria z odmianami (28 sztuk) czysta (Fi.748.-); bardzo dobry stan zachowania (znaczek za 30/30 gr ciekawie utleniony).

Fi.14-39
600 PLN
Biete
30407

1940 II wydanie przedrukowe, podstawowa seria.

Fi.14-39
700 PLN
Biete
30408

1940 wydanie przedrukowe, podstawowa seria stemplowana.

Fi.14-39
200 PLN
Biete
30409

Fi.14I
1 600 PLN
Biete
30410

1940 wydanie przedrukowe, czysty znaczek za 24/25 gr., rzadki z nadrukiem na znaczku podstawowym w odmianie I - "tło kreskowane", ładny stan zachowania ale bez gumy, gwarancja i oznaczenie.

Fi.14I
120 PLN
Biete
30411

1940 wydanie przedrukowe, nadruk na znaczku polskim za 25 gr. z tłem kreskowanym, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.14I
450 PLN
Biete
30412

1940 wydanie przedrukowe, nadruk na znaczku z tłem kreskowanym.

Fi.14I
390 PLN
Biete
30413

1940 II wydanie przedrukowe, znaczek za 2/5 gr z katalogowanym błędem "kropka połączona z R", kasowany, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.17 B2
40 PLN
Biete
30414

1940 wydanie przedrukowe, prawy znaczek z błędem "kropka połączona z R".

Fi.17B2
150 PLN
Biete
30415

1940 wydanie przedrukowe, górny lewy znaczek z błędem "uszkodzone pióro", dolny lewy znaczek z błędem "wklęsła podstawa lewej cyfry 2", rozdarcia perforacji.

Fi.17B4, B5
220 PLN
Biete
30416

Fi.18B2
320 PLN
Biete
30417

Fi.18B4
250 PLN
Biete
30418

Fi.18B4
320 PLN
Biete
30419

Fi.18B6
280 PLN
Biete
30420

Fi.19
100 PLN
Biete
30421

1940 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Dębica - Sandomierz Zug nr 564, stempel pośrednictwa pocztowego w Dąbiu koło Dębicy.

Fi.19
150 PLN
Biete
30422

1940 wydanie przedrukowe, znaczek z błędem "wyrostek u dołu prawej cyfry 8".

Fi.20B2
240 PLN
Biete
30423

1940 list polecony z Warszawy do okupowanego przez Sowietów Lwowa, stemple cenzury i na odwrocie radziecki stempel odbiorczy.

Fi.21, 24I
60 PLN
Biete
30424

Fi.30, 2
35 PLN
Biete
30425

Fi.30; 2
40 PLN
Biete
30426

1940 wydanie przedrukowe, nadruki na znaczkach dopłaty - luzaki.

Fi.35-9
130 PLN
Biete
30427

Fi.40-51
70 PLN
Biete
30428

1940 kartka maksimum, widokówka ze znaczkiem przedstawiającymi Bramę Krakowska w Lublinie.

Fi.42
100 PLN
Biete
30429

Fi.42
100 PLN
Biete
30430

Fi.43
50 PLN
Biete
30431

1940 kartka maksimum, widokówka ze znaczkiem przedstawiającymi kościół Matki Bożej Zwycięskiej w Lublinie.

Fi.46
100 PLN
Biete