5669 |
1944 legitymacja Koła Filatelistów na białym szorstkim kartonie, dokument sporządzony jako odbitka drzeworytnicza, na okładce emblemat koła ze znaczkiem i trąbką pocztową sygnowany BZN (Bronisław Zygfryd Nowicki), dobry stan zachowania. | |
| 500 PLN | |
5670 |
1944 stempel okolicznościowy w rocznicę wkroczenia polskich wojsk do Wilna. | |
| 30 PLN | |
5671 |
1944 stempel okolicznościowy Tygodnia Ziem Wschodnich. | |
| 30 PLN | |
5672 |
1945 "Krwawa Niedziela", kasowany znaczek wydania przedrukowego upamiętniającego masakrę z 5.2.1943, kiedy to żołnierze niemieccy strzelali bez powodu do odpoczywających jeńców, bardzo czytelnie ostemplowany 24.1.45 - w pierwszym dniu obiegu (Fi.1000.-), następnego dnia - 25.1.45 poczta obozowa zakończyła działalność, gwarancja Krawczyk. | Fi.51 |
| 750 PLN | |
5673 |
1945 "krwawa niedziela", gwarancja Schmutz. | Fi.51 |
| 120 PLN | |
5674 |
1945 Krwawa Niedziela, gwarancja Falkowski, Jendroszek. | Fi.51 |
| 600 PLN | |
5675 |
1945 "Krwawa Niedziela", dwa znaczki wydania przedrukowego upamiętniającego masakrę z 5.2.1943, kiedy to żołnierze niemieccy strzelali bez powodu do odpoczywających jeńców, górny rzadka odmiana w ciemniejszym odcieniu z grubą farbą bardzo silnie błyszczącą na całej powierzchni, gwarancja. | Fi.51 |
| 600 PLN | |
5676 |
1945 "Krwawa Niedziela", znaczek wydania przedrukowego upamiętniającego masakrę z 5.2.1943, kiedy to żołnierze niemieccy strzelali bez powodu do odpoczywających jeńców (Fi.200.-), gwarancja Schmutz. | Fi.51 |
| 160 PLN | |