Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 115. Überdruckausgaben 1918-1919

36812

Fi.24
Mi.24
60 PLN
36813

Fi.24
Mi.24
120 PLN
36814

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z odwróconym nadrukiem, cień śladu po podlepce, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Schmutz.

Fi.24 No
110 PLN
36815

Fi.24Ndw
1 900 PLN
36816

Fi.24No
Mi.24K
150 PLN
36817

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kronenberg.

Fi.24No
Mi.24K
300 PLN
36818

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja.

Fi.24No
Mi.24K
700 PLN
36819

Fi.24No
Mi.26K
200 PLN
36820

Mi.25I
50 PLN
36821

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, ślad po podlepce, gwarancja Kronenberg.

Fi.25No
Mi.25IK
150 PLN
36822

Fi.25No
Mi.25IK
900 PLN
36823

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
36824

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
36825

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski.

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN
36826

Fi.25a
Mi.25I
70 PLN
36827

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
36828

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
36829

Fi.25aB10
Mi.25I
140 PLN
36830

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z przesuniętym w górę nadrukiem i błędem "brak TA i prawej kreski", gwarancja.

Fi.25a B10
Mi.25I
80 PLN
36831

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja bez oznaczenia błędu Perzyński, Schmutz.

Fi.25aB17
Mi.25I
176 PLN
36832

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - jednym normalnym i drugim odwróconym po stronie gumowanej, charakterystyczne dla tego błędu zabrudzenie farbą drukarską, bardzo dobry stan zachowania, rzadki błędnodruk znany z jednego pięćdziesięcio znaczkowego arkusza, Fischer 12.000,- zł, fotoatest Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
6 800 PLN
36833

Fi.25aNo
Mi.25IK
300 PLN
36834

Fi.25b
Mi.25I
40 PLN
36835

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
36836

Fi.25b B9+B10
Mi.25I
1 200 PLN
36837

Fi.25bB10
Mi.25I
150 PLN
36838

Fi.25bB10
Mi.25I
650 PLN
36839

Fi.26
Mi.25II
320 PLN
36840

Fi.26No
Mi.25IIK
300 PLN
36841

Fi.26No
Mi.25IIK
700 PLN
36842

Fi.26No (B2)
Mi.25II K
800 PLN
36843

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "uszkodzone P w Polska" ślad po podlepce, gwarancja z oznaczeniem.

Fi.26NoB15
Mi.25IIK
180 PLN
36844

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.27No
Mi.26K
400 PLN
36845

Fi.27No
Mi.26K
300 PLN
36846

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
36847

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
36848

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
36849

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.27a
Mi.26
70 PLN
36850

1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 50/60 hal. z rzadkim błędem "brak górnej części napisu POCZTA POLSKA", gwarancja Krawczyk.

Fi.27a B
Mi.26
150 PLN
36851

Fi.27aB5
Mi.26
40 PLN