Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 115. Überdruckausgaben 1918-1919

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
36772

1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 10/30 hal. z dwoma błędami: lekko obróconym rysunkiem znaczka podstawowego i znacznie skośnie przesuniętym nadrukiem, ze względu na brak znaczków takie makulaturowe w zasadzie egzemplarze skierowano do eksploatacji, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
50 PLN
36773

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeŁ", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22aB4
Mi.22b
40 PLN
36774

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.22a B4
Mi.22a
60 PLN
36775

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL.", gwarancja Krawczyk.

Fi.22a B4
40 PLN
36776

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze, lekki ślad podlepki, gwarancja Rachmanow, Schmutz.

Fi.22a No
90 PLN
36777

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22aNo
Mi.22aK
300 PLN
36778

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.22aNo
Mi.22aK
250 PLN
36779

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, prawy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie.

Fi.22aNo B4
Mi.22aK
600 PLN
36780

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja Mikulski.

Fi.22aNo B4
Mi.22aK
180 PLN
36781

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 31 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
36782

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,.

Fi.22b
Mi.22b
400 PLN
VERKAUFT
36783

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
1 000 PLN
36784

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
450 PLN
36785

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.22b
Mi.22b
500 PLN
36786

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowofioletowym, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.22b
Mi.22b
281 PLN
VERKAUFT
36787

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowofioletowym, gwarancja.

Fi.22b
Mi.22b
350 PLN
36788

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki ślad podlepki, gwarancja.

Fi.22b B
300 PLN
36789

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej w idealnym stanie, dolny lewy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", fotoatest.

Fi.22b B4
Mi.22b
2 000 PLN
36790

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem brązowofioletowym, lewy znaczek z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i oznaczenie.

Fi.22bB4
Mi.22b
1 600 PLN
36791

1918 drugie wydanie lubelskie, parka z nadrukiem brązowofioletowym, prawy znaczek z błędem "litery TA obniżone", gwarancja i oznaczenie.

Fi.22bB13
Mi.22b
1 600 PLN
36792

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 000 PLN
36793

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, fotoatest.

Fi.22bNo
Mi.22bK
500 PLN
36794

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w barwie brązowofioletowej, gwarancja.

Fi.22bNo
Mi.22bK
900 PLN
36795

1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz znaczka z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja (oznaczone dwa błędy; B4 i B13).

Fi.22b ark.
Mi.22b
20 000 PLN
36796

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 dodatkowo z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
340 PLN
36797

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
36798

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23A
35 PLN
36799

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej gwiazdki i litery P w POCZTA, gwarancja Schmutz.

Fi.23a
Mi.23A
50 PLN
36800

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym niedodrukiem lewej części nadruku i błędem na poz.1 "uszkodzona gwiazdka oraz litery P i O", ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, znaczek w bardzo ładnym stanie, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23a B
440 PLN
VERKAUFT
36801

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze (Fi.450.-), gwarancja Gryżewski.

Fi.23a No
Mi.23A 
250 PLN
36802

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk.

Fi.23aNo
Mi.23AK
300 PLN
36803

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Berbeka.

Fi.23aNo
Mi.23AK
200 PLN
VERKAUFT
36804

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK
900 PLN
36805

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski.

Fi.23aNo
Mi.23K
250 PLN
36806

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, lewy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie.

Fi.23aNo B5
Mi.23AK
900 PLN
36807

1918 drugie wydanie lubelskie, niekatalogowany znaczek z silnym abklaczem na odwrocie, ząbkowanie 11,5.

Fi.23b
Mi.23B
180 PLN
36808

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
36809

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
80 PLN
36810

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
62 PLN
VERKAUFT
36811

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.24
Mi.24
20 PLN