Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
45768 |
1945 Belweder, całostka na kartonie y z sygnaturą w układzie poziomym, numer zezwolenia petitem. | Fi.Cp95AIIy |
| 60 PLN | |
45769 |
1945 Belweder, całostka z uszkodzonym napisem "NADAWCA", gwarancja i opis Walocha. | Fi.Cp95BIIx |
| 120 PLN | |
45770 |
1945 Belweder, całostka na kartonie y z sygnaturą w układzie pionowym, numer zezwolenia petitem. | Fi.Cp95BIIy |
| 150 PLN VERKAUFT | |
45771 |
1945 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem opłaty gotówkowej z obiegu pocztowego z Łaska, stempel cenzury wojskowej nr 1914, gwarancja Pelczar. | Fi.NCp91Ł |
| 200 PLN | |
45772 |
1945 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem opłaty gotówkowej z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 396, gwarancja Pelczar. | Fi.NCp91Ł |
| 200 PLN | |
45773 |
1945 formularz kartkowy, okolicznościowy "PIERWSZA POCZTA POLSKA W SZCZECINIE 5.5.1945" wydany nakładem Koła Pocztowego P.Z.Z. w Poznaniu. | |
| 30 PLN | |
45774 |
1946 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp96IA |
| 40 PLN | |
45775 |
1946 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp96IA |
| 40 PLN | |
45776 |
1946 Belweder, całostka z napisem "Ob." i hasłem propagandowym 11, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp96IIa |
| 40 PLN | |
45777 |
1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 3 zł, dofrankowana i wysłana 12.8.1948 ze Słupska do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza). | Fi.Cp97, 431B |
| 40 PLN | |
45778 |
1947 całostki wydania upamiętniającego pomordowanych w Oświęcimiu. | Fi.Cp97-8 |
| 80 PLN | |
45779 |
1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu, ostemplowanych pamiątkowo 14 i 16.6 (Fi.120.-). | Fi.Cp97-98 |
| 70 PLN | |
45780 |
1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu, czyste. | Fi.Cp97-98 |
| 80 PLN | |
45781 |
1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 6 zł, wysłana 24.4.1948 ze Sztumu do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza). | Fi.Cp98 |
| 50 PLN | |
45782 |
1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana w słabszym stanie. | Fi.Cp101 |
| 40 PLN | |
45783 |
1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana w słabszym stanie. | Fi.Cp101 |
| 40 PLN | |
45784 |
1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana z obiegu pocztowego. | Fi.Cp101a |
| 30 PLN | |
45785 |
1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana. | Fi.Cp101a |
| 50 PLN | |
45786 |
1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana z obiegu pocztowego. | Fi.Cp101a |
| 80 PLN | |
45787 |
1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana stemplowana. | Fi.Cp101c |
| 50 PLN | |
45788 |
1947 całostka z podobizną Ignacego Daszyńskiego. | Fi.Cp102I |
| 25 PLN | |
45789 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 20 PLN | |
45790 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, kartka bez dodatkowego dodruku. | Fi.Cp102I |
| 40 PLN | |
45791 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, karta z dodatkowym napisem, skasowana okolicznościowo 14.12 we Wrocławiu w dniu wejścia do obiegu (Fi.70.-); na odwrocie niewielkie ślady podlepek. | Fi.Cp102II |
| 50 PLN | |
45792 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka z dodatkowym napisem z okazji Kongresu PPS. | Fi.Cp102II |
| 90 PLN | |
45793 |
1948 międzynarodowy kupon na odpowiedź użyty w Łodzi. | Fi.Cc10a |
| 70 PLN | |
45794 |
1948 międzynarodowy kupon na odpowiedź czysty. | Fi.Cc11a |
| 40 PLN | |
45795 |
1948 WYCINEK Z CAŁOSTKI UŻYTY JAKO ZNACZEK OPŁATY, karta pocztowa za 6 zł z doklejonym znakiem opłaty za 6 zł - wyciętym z całostki - przesłana miejscowo 11.3.49 w Warszawie, nieznacznie przefrankowana 12 zamiast 10 zł; dodatkowo odciśnięty stempel propagandowy "PRZYJAŹŃ POLSKO-CZECHOSŁOWACKA"; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Myślicki 49 010). | Fi.Cp103 |
| 200 PLN | |
45796 |
1948 zamek w Będzinie, całostka z sygnaturą VII.47. | Fi.Cp104 |
| 45 PLN | |
45797 |
1948 całostka ilustrowana ze znakiem opłaty z zamkiem w Lanckoronie, rzadka z obiegu pocztowego, dodatkowo rzadki stempel Europejska Konferencja Rozkładów Jazdy Kraków. | Fi.Cp105 |
| 350 PLN | |
45798 |
1948 zamek w Lanckoronie, rzadka z obiegu pocztowego ilustrowana całostka, stan średni. | Fi.Cp105 |
| 120 PLN | |
45799 |
1948 całostka ilustrowana z zabytkami architektury z Kalwarii Zebrzydowskiej. | Fi.Cp105 |
| 200 PLN | |
45800 |
1948 wydanie ilustrowane, kartka z ilustracja nr 16 - Władysław Reymont. | Fi.Cp106 |
| 30 PLN | |
45801 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
45802 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
45803 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
45804 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
45805 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
45806 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 16. | Fi.Cp106 |
| 50 PLN | |
45807 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 17. | Fi.Cp106 |
| 50 PLN | |