45888 |
1952 koperta z hasłem propagandowe H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14xa |
| 18 PLN VERKAUFT | |
45889 |
| 35 PLN | |
45890 |
1952 koperta z hasłem propagandowe D, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14ya |
| 18 PLN VERKAUFT | |
45891 |
1952 koperta z hasłem propagandowe E, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14ya |
| 18 PLN VERKAUFT | |
45892 |
1952 koperta z hasłem propagandowe C, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14ya |
| 18 PLN VERKAUFT | |
45893 |
1952 drugi nakład sygn. IX-52, budownictwo mieszkaniowe, całostka część A z opłaconą odpowiedzią i hasłem propagandowym 22. | Fi.Cp132A |
| 80 PLN | |
45894 |
1952 Kongres Obrońców Pokoju w Warszawie. | Fi.Cp134 |
| 30 PLN | |
45895 |
| 500 PLN | |
45896 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, napis na klapie typ 1. | Fi.Ck16a |
| 30 PLN VERKAUFT | |
45897 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym F, napis na klapie typ 1. | Fi.Ck16a |
| 30 PLN | |
45898 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, napis na klapie typ 1. | Fi.Ck16a |
| 30 PLN | |
45899 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym G, napis na klapie typ 2. | Fi.Ck16a |
| 30 PLN | |
45900 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym E, napis na klapie typ 2. | Fi.Ck16a |
| 30 PLN | |
45901 |
| 60 PLN | |
45902 |
1953 koperta lotnicza z sygnaturą V-1952. | Fi.Ck17a |
| 20 PLN VERKAUFT | |
45903 |
| 300 PLN | |
45904 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym F, zakończenie klapy zaokrąglone. | Fi.Ck18a |
| 80 PLN | |
45905 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, zakończenie klapy zaokrąglone. | Fi.Ck18a |
| 80 PLN | |
45906 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym E, zakończenie klapy ostre. | Fi.Ck18a |
| 60 PLN | |
45907 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, zakończenie klapy ostre. | Fi.Ck18a |
| 60 PLN | |
45908 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, zakończenie klapy ostre. | Fi.Ck18a |
| 60 PLN | |
45909 |
1953 koperta z hasłem propagandowe H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck18a |
| 50 PLN | |
45910 |
1953 Nowa Huta, całostka z sygnaturą II.53 z hasłem propagandowym 21c. | Fi.Cp135 |
| 10 PLN | |
45911 |
1953 całostka okolicznościowa z Mikołajem Kopernikiem. | Fi.Cp137 |
| 40 PLN | |
45912 |
1953 450. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika. | Fi.Cp137II |
| 70 PLN | |
45913 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 6, hasło propagandowe E, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14IIIxa |
| 40 PLN VERKAUFT | |
45914 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe C, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14Iax |
| 18 PLN VERKAUFT | |
45915 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe E, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14Ixa |
| 30 PLN VERKAUFT | |
45916 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe F, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14Iya |
| 30 PLN | |
45917 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe D, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14Iya |
| 27 PLN VERKAUFT | |
45918 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14Iya |
| 30 PLN | |
45919 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
45920 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe G, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14Iya |
| 30 PLN | |
45921 |
| 30 PLN | |
45922 |
1954 koperty lotnicze z sygnaturą VI-1954 na różnych papierach. | Fi.Ck17a |
| 40 PLN VERKAUFT | |
45923 |
1954 wydanie prowizoryczne "cena 40 gr.", stempelek typu 19a (Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Łączności w Warszawie) na części karty na odpowiedź z sygnaturą III-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 17.5.55 z Gdańska do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp132B |
| 40 PLN | |
45924 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, gwarancja Rzadkosz. | Fi.Cp132B |
| 20 PLN | |
45925 |
1954 MAKULATURA - SZACHY wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr", co niespotykane, nadruku stempelkiem typu 10 (Opole) dokonano na makulaturowej karcie z sygnaturą III.53, zwraca uwagę, że na lewej części całostki widnieje hasło propagandowe 19, a z prawej strony początkowy fragment hasła 22; dodatkową ciekawostkę stanowi to, że treść stanowią posunięcia w korespondencyjnie prowadzonej partii szachów!!! wysłano 11.7.55 z Brzegu do Gdańska, makulatura innej karty tego wydania jako chorągiewka worka pocztowego Fi.800.-; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp136 MK |
| 1 200 PLN | |
45926 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą VI.56. | Fi.Cp138 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
45927 |
| 20 PLN | |