39645 |
| 280 PLN | |
39646 |
| 100 PLN | |
39647 |
1940 list firmowy (druki) z Krakowa do Przeworska. | Fi.20 |
| 50 PLN | |
39648 |
1940 wydanie przedrukowe, znaczek z błędem "wcięcie w środkowej części prawej cyfry 8". | Fi.20B |
| 150 PLN | |
39649 |
1940 wydanie przedrukowe, znaczek z błędem "prawa cyfra 8 z wyrostkiem z prawej strony". | Fi.20B |
| 150 PLN | |
39650 |
| 240 PLN | |
39651 |
1940 specjalne wydanie okolicznościowe Deutsche Post Osten, przygotowane z okazji zawodów narciarskich rozegranych w Zakopanem. | Fi.30, 2 |
| 35 PLN | |
39652 |
| 40 PLN | |
39653 |
1940 kartka z Warszawy do Krakowa. | Fi.33I |
| 40 PLN | |
39654 |
1940 wydanie przedrukowe, górny znaczek z błędem "uszkodzona lewa cyfra 1". | Fi.34B1 |
| 150 PLN | |
39655 |
1940 widoki zabytkowych budowli (I), 6 gr na kompletnej gazecie KRAKOWSKIE WIEŚCI (КРАКIВСЬКI ВIСТI) wydawanej w języku ukraińskim w Krakowie wysłanej 5.7.1941 z urzędu Kraków 2 do Berlina, przesyłka opłacona jako druki, bardzo rzadko spotykany walor w doskonałym stanie zachowania. | Fi.40 |
| 300 PLN | |
39656 |
1940 widoki zabytkowych budowli (I), 6 gr - frankatura wielokrotna, widokówka z miejscowości Janaszów do Warszawy, wysłana 10 grudnia z urzędu Aurelów, znaczki skasowane prowizorycznym stemplem ramkowym "Aurelow 10 DEZ 1940"; ładne prowizorium w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.40 |
| 120 PLN | |
39657 |
| 70 PLN | |
39658 |
1940 widoki zabytkowych budowli (I), seria z górnymi marginesami (znaczek za 1 zł z dolnym), skasowana stemplem okolicznościowym, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.40-51; 6a |
| 50 PLN | |
39659 |
1940 widoki zabytkowych budowli (I), 12 gr - frankatura pojedyncza, znaczek z silnie przesuniętą perforacją pionową na formularzu kartowym, wysłanym 4.IX.1941 z Krosna do miejscowości Deutscheneck w tzw. Kraju Warty; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.43 |
| 60 PLN | |
39660 |
1940 list z Warszawy do Krzeszowic, znaczek stemplowany wirnikiem, znaczek opłaty sądowej, koperta przycięta z boku. | Fi.45 |
| 80 PLN | |
39661 |
1940 list polecony z Ulanowa do Krakowa, na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.45, 49 |
| 40 PLN | |
39662 |
1940 widoki zabytkowych budowli, znaczek cięty. | Fi.45nz |
| 350 PLN VERKAUFT | |
39663 |
1940 widoki zabytkowych budowli (I), 30 gr - frankatura pojedyncza, formularz - karta pocztowa wysłana 5.4.41 z Częstochowy do Łucka; wirnik niemieckiej cenzury Wehrmachtu; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.46 |
| 80 PLN | |
39664 |
1940 widoki zabytkowych budowli, znaczek cięty. | Fi.50nz |
| 350 PLN VERKAUFT | |
39665 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki czerwony Krzyż, seria stemplowana. | Fi.52-5 |
| 40 PLN | |
39666 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, narożnikowa seria stemplowana z gapami na górnym marginesie. | Fi.52-5 |
| 130 PLN VERKAUFT | |
39667 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria na wycinkach. | Fi.52-5 |
| 60 PLN | |
39668 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria kasowana okolicznościowo na wycinkach (Fi.70.-). | Fi.52-55 |
| 60 PLN | |
39669 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria ostemplowana kasownikami obiegowymi (Fi.80.-). | Fi.52-55 |
| 60 PLN | |
39670 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, seria czysta (Fi.80.-). | Fi.52-55 |
| 80 PLN | |
39671 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecki Czerwony Krzyż, komplet czterech karnetów skasowanych 17/18.8 stemplami okolicznościowymi w: Krakowie, Lublinie, Radomiu i Warszawie. | Fi.52; 4a-d |
| 140 PLN | |
39672 |
1940 1. rocznica utworzenia GG, seria ostemplowana datownikami obiegowymi (Fi.40.-). | Fi.56-58 |
| 40 PLN | |
39673 |
1940 1. rocznica utworzenia GG, seria skasowana stemplem okolicznościowym. | Fi.56-58 |
| 30 PLN | |
39674 |
1940 1. rocznica utworzenia GG, seria na kopercie skasowana okolicznościowo 26.X w Warszawie (koperta poziomo złamana). | Fi.56-58; 6b |
| 50 PLN | |
39675 |
1940 list urzędowy z Dębicy nadany w Krakowie do Niemiec. | Fi.58 |
| 80 PLN | |
39676 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecką Pomoc Zimową, seria ostemplowana datownikami obiegowymi (Fi.70.-). | Fi.59-62 |
| 60 PLN | |
39677 |
1940 wydanie z dopłatą na Niemiecką Pomoc Zimową, seria czysta (Fi.50.-). | Fi.59-62 |
| 50 PLN | |
39678 |
1940 1. rocznica utworzenia GG, znaczek na karnecie skasowany okolicznościowo w Warszawie. | Fi.61, 6b |
| 30 PLN | |
39679 |
| 25 PLN | |
39680 |
1940 polska koperta pocztowa z królem Kazimierzem Jagiellończykiem, z nadrukiem, pionowo zgięta (Fi.50.-). | Fi.Ck1 |
| 20 PLN | |
39681 |
1940 polska koperta pocztowa z królem Kazimierzem Jagiellończykiem, z nadrukiem, wysłana 26.2.41 z Pruchnika do Krakowa, na odwrocie odciśnięty stempelek agencji "Pruchnik über Jaroslaw"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck1 |
| 120 PLN | |
39682 |
1940 kartka z Tyczyna nadany 5.4.40 do Lwowa, stempel niemieckiej cenzury wojskowej i radziecki stempel odbiorczy Lwowa. | Fi.Cp2II |
| 200 PLN | |
39683 |
1940 całostka hasłem propagandowym 5 z sygnaturą VI-1939 z obiegu pocztowego z Jarosławia, kartka złamana w połowie. | Fi.Cp3 |
| 30 PLN | |
39684 |
1940 całostka z długim napisem "KARTKA POCZTOWA" 55,5 mm z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Warszawy, bardzo dobry stan zachowania, rzadkie. | Fi.Cp3II1 |
| 1 000 PLN | |