11797 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 160 PLN | |
11798 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 180 PLN | |
11799 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 72 PLN VERKAUFT | |
11800 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 i 6, lewy znaczek z błędem "cienkie Z"gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 240 PLN | |
11801 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", ciężkie podlepki, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 63 PLN VERKAUFT | |
11802 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 72 PLN VERKAUFT | |
11803 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, bardzo ładny stan zachowania, gwarancje Mikstein, Mikulski, Petriuk. | Fi.43No Mi.41K |
| 3 500 PLN | |
11804 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", rzadkie, gwarancja Schmutz. | Fi.43No Mi.41K |
| 1 350 PLN VERKAUFT | |
11805 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójnym nadrukiem pierwszej formy z poz. 68, przedrukowano jeden stu znaczkowy arkusz z tym błędem, gwarancja Schmutz, fotoatest. | Fi.43Np Mi.41DD |
| 7 500 PLN | |
11806 |
| 3 000 PLN | |
11807 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz. 96, w bardzo ładnym stanie (Fi. 3400,-), gwarancja i opis Falkowski. | Fi.44 Mi.42 |
| 3 200 PLN | |
11808 |
| 60 PLN | |
11809 |
| 250 PLN | |
11810 |
| 280 PLN | |
11811 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.45I Mi.43 |
| 80 PLN | |
11812 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 64, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 90 PLN | |
11813 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 67, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 72 PLN VERKAUFT | |
11814 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 12, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 72 PLN VERKAUFT | |
11815 |
| 90 PLN | |
11816 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 58, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 250 PLN | |
11817 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz. 54 (Fi. 300,-), poza widocznym na skanie bardzo lekkim zgięciem na górnym marginesie po prawej w ładnym stanie, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.45I Mi.43 |
| 240 PLN | |
11818 |
| 120 PLN | |
11819 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej z poz. 20, gwarancja i oznaczenie. | Fi.45I Mi.44 |
| 60 PLN | |
11820 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kor. z nadrukiem pierwszej formy z poz. 36 w mieszanej frankaturze ze znaczkami wydań definitywnych na przekazie pieniężnym z Przemyśla do Sanoka, stosunkowo późne użycie znaczka wydania krakowskiego z 19.4.19, na odwrocie stemple odbiorcze, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I, 73B, 78B Mi.43, 77, 82 |
| 4 000 PLN | |
11821 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz pieniężny z Przemyśla nadany 29.04.19 do Krakowa, opłata znaczkami wydania definitywnego i parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8 i 18, charakterystyczny stempelek Dyrekcji Okręgowej Przemyśl "IX 54" w podwójnej ramce, na odwrocie stemple odbiorcze, gwarancja Schmutz. | Fi.45I, 75B, 79B Mi.43, 79, 83 |
| 7 000 PLN | |
11822 |
| 90 PLN | |
11823 |
| 180 PLN | |
11824 |
| 130 PLN | |
11825 |
| 100 PLN | |
11826 |
| 180 PLN | |
11827 |
| 380 PLN | |
11828 |
| 100 PLN | |
11829 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja Mikstein. | Fi.45I B2 Mi.43 |
| 1 000 PLN | |
11830 |
| 500 PLN | |
11831 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszą formą poz. 29/40, prawy górny znaczek z bardzo błędem na poz. 30 "uszkodzone A", bardzo lekkie zmatowienie po podlepce (Fi.500.-), gwarancja Mikstein, pozostałe z pełną oryginalną gumą bez śladu podlepki (Fi. 900.-), gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.45I B3 Mi.43 |
| 1 800 PLN | |
11832 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za z nadrukiem formą IIB z poz. 69 z usterką "duże wcięcie w S, lekko uszkodzone T i romb", wstępna faza wcięcia w S pokazana w opracowaniu Taipale'go, (inny błąd na tym znaczku - B4, Fi. 26.000,-), piękny stan, gwarancja i niezależne oznaczenia Taipale, Schmutz. | Fi.45II B Mi.43 |
| 16 000 PLN | |
11833 |
1919 wydanie krakowskie, arkusz znaczków za 2 kor. z nadrukiem formy IVB obejmującym 25 nadruków, w tym znaczki z katalogowanymi błędami; na poz. 8 "POEZTA" z początkowej fazy, na poz. 19 "wcięcie w S" i na poz. 25 "S cienkie w środku", bardzo dobry stan zachowania, doskonały materiał porównawczy. | Fi.46 ark. (B6, B7, B8) Mi.44 |
| 4 750 PLN VERKAUFT | |
11834 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IV typ 1, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 36 PLN VERKAUFT | |
11835 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 25 z błędem "ścienione S", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.46aB6 Mi.44 |
| 250 PLN | |
11836 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IV, gwarancja i oznaczenie. | Fi.46aa Mi.44 |
| 36 PLN VERKAUFT | |