11677 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 94, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.32I Mi.31 |
| 150 PLN VERKAUFT | |
11678 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz.87, ładny stan zachowania", gwarancja Mikstein, z opisem Ćwiertnia. | Fi.32I Mi.31 |
| 170 PLN | |
11679 |
1919 wydanie krakowskie, wycinek z listu opłaconego dwoma znaczkami za 25/80 hal. w tym jednym z odwróconym nadrukiem oraz znaczkiem za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.19, wszystkie znaczki unieważnione unarodowionym kasownikiem Cieszyn 1 w dniu 26.I.19, każdy znaczek gwarancja Mikstein. | Fi.32I, 38, 38 No Mi.31, 48 |
| 800 PLN VERKAUFT | |
11680 |
| 300 PLN | |
11681 |
| 600 PLN | |
11682 |
| 750 PLN | |
11683 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formą IIE poz. 23, lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, sygnowany WITKOWSKI, gwarancja Bruba, z opisem Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 360 PLN | |
11684 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 15 "cienkie Z", gwarancja i opis Mikstein, Mikulski. | Fi.33 B1 Mi.32 |
| 1 800 PLN | |
11685 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz.78, lekki ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, z opisem Jungjohann BPP. | Fi.34 Mi.33 |
| 210 PLN VERKAUFT | |
11686 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z rzadkim błędem na poz. 73 "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.34 B2 Mi.33 |
| 1 200 PLN | |
11687 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 55, niewielkie zagniecenie górnego prawego narożnika, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.35 Mi.34 |
| 380 PLN | |
11688 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, gwarancja i oznaczenie Jendroszek. | Fi.35 Mi.34 |
| 220 PLN | |
11689 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 56, gwarancja i oznaczenie. | Fi.35 Mi.34 |
| 100 PLN | |
11690 |
| 100 PLN | |
11691 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 15 "cienkie Z" (Fi. 800,-), piękny stan zachowania, gwarancja firmowa Gryżewski, Mikstein, ćwiertnia, z opisem. | Fi.35 B1 Mi.34 |
| 900 PLN | |
11692 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.35B2 Mi.34 |
| 700 PLN | |
11693 |
| 800 PLN | |
11694 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 83, gwarancja i mini fotoatest. | Fi.36 Mi.35 |
| 1 250 PLN | |
11695 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z podniesionym w górę nadrukiem pierwszą formą z usterką na poz. 47 "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja i oznaczenie Łaszkiewicz. | Fi.36 Mi.35 |
| 600 PLN | |
11696 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.14 "cienkie Z", unieważniony rzadszym na tej wartości kasownikiem TARNÓW, gwarancja i opis Mikstein, Kalinowski. | Fi.36 B1 Mi.35 |
| 900 PLN | |
11697 |
| 1 500 PLN | |
11698 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formą IIB z poz. 37, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.37II Mi.36 |
| 5 500 PLN | |
11699 |
| 25 PLN | |
11700 |
| 25 PLN | |
11701 |
1919 wydanie krakowskie, duże podlepki, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
11702 |
1919 wydanie krakowskie, koperta listu poleconego z Bogumina nadana 23.1.19 do Rychwałdu (Reichwaldau), prowizoryczna erka, brak stempla odbiorczego na odwrocie. | Fi.38 Mi.48 |
| 4 000 PLN | |
11703 |
1919 wydanie krakowskie - BIELITZ OSTERR.SCHLES., oryginalnie użyty dnia 4.II.19 znaczek za 25/80 hal., dodatkowo niewielkie uszkodzenia nadruku, szczególnie P w POCZTA, gwarancja. | Fi.38 Mi.48 |
| 200 PLN | |
11704 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja. | Fi.38 Mi.48 |
| 100 PLN | |
11705 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
11706 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 30 PLN | |
11707 |
1919 wydanie krakowskie, list polecony z Bochni nadany 11.02.19 do Wojnicza, opłata dwoma znaczkami wydania krakowskiego za 25/80 hal., na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 5 000 PLN | |
11708 |
| 1 000 PLN | |
11709 |
1919 wydanie krakowskie, skrajny znaczek za 25/80 hal. z błędem "uszkodzone obie litery P" unieważniony obiegowo w Krakowie, po lewej ślady krawędzi formy przedrukowej, gwarancja. | Fi.38 B Mi.48 |
| 150 PLN | |
11710 |
| 1 000 PLN | |
11711 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz pieniężny z Przemyśla nadany 20.05.19 do Krakowa, opłata znaczkami wydania definitywnego i znaczkiem wydania krakowskiego, charakterystyczny stempelek Dyrekcji Okręgowej Przemyśl "IX 54" w podwójnej ramce, na odwrocie stemple odbiorcze, gwarancja Schmutz. | Fi.38, 78B Mi.48, 82 |
| 5 000 PLN | |
11712 |
1919 wydanie krakowskie, list polecony z Przemyśla nadany 20.05.19 do Wiednia, opłata znaczkiem wydania definitywnego i znaczkiem wydania krakowskiego, oba za 25/80 hal., stempel krakowskiej cenzury wojskowej, brak klapy koperty, gwarancja Schmutz. | Fi.38, 78B Mi.48. 82 |
| 5 000 PLN | |
11713 |
| 380 PLN | |
11714 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Ryblewski i Schmutz. | Fi.38No Mi.48K |
| 350 PLN | |
11715 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany na wycinku znaczek z nadrukiem formą IIB z poz. 42 z uszkodzonymi literami A, taki błąd jest katalogowany na tej wartości na pozycjach 52, 57, 72, 82 i 92 (Fi. 1800,-), w kolejnych fazach przedrukowywania II formą błąd ten jest katalogowany także na innych znaczkach 2 kolumny (poz. 32 i 42) oraz na wszystkich znaczkach 7 kolumny poniżej poz. 37, gwarancja i opis pozycji Schmutz. | Fi.39a B14 Mi.37 |
| 2 400 PLN | |
11716 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz. 94, ładny stan, sygnowany Witkowski, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 200 PLN | |