8030 |
1930 kartka z Szopienic 19.3.30 do Niemiec. | Fi.Cp45I |
| 20 PLN | |
8031 |
1931 kartka z Częstochowy do Nowego Jorku, sygnatura VII-1930, kartka pisana w języku hebrajskim. | Fi.Cp48 |
| 15 PLN | |
8032 |
| 500 PLN | |
8033 |
| 80 PLN | |
8034 |
| 70 PLN VERKAUFT | |
8035 |
| 80 PLN | |
8036 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16 - Gdynia, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka, dofrankowana i wysłana 17.VII.33 z Limanowej do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-). | Fi.Cp50IIb |
| 50 PLN VERKAUFT | |
8037 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 29 - Częstochowa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka, dofrankowana i wysłana 13.VII.34 z Budziszewice do Krakowa; dobry stan zachowania (Fi.80.-). | Fi.Cp50IIb |
| 50 PLN VERKAUFT | |
8038 |
1931 wydanie ilustrowane - Henryk Sienkiewicz, całostka o większym formacie z ilustracją nr 24 bez sygnatury z stemplem "WZÓR" na znaku opłaty, kartki z tym nadrukiem wydała poczta polska dla celów okazowo reklamowych, lekko zdwojony druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIb WZÓR |
| 1 900 PLN | |
8039 |
| 120 PLN | |
8040 |
| 120 PLN | |
8041 |
| 120 PLN | |
8042 |
| 35 PLN VERKAUFT | |
8043 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 8 - Wilno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
8044 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 10 - Borysław, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
8045 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15 - Czorsztyn, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
8046 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16 - Gdynia, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
8047 |
| 100 PLN | |
8048 |
| 100 PLN | |
8049 |
| 100 PLN | |
8050 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Tatry, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
8051 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
8052 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26 - Dunajec, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
8053 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 27 - Hel, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
8054 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 30 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
8055 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32 - Orłowo Morskie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
8056 |
| 40 PLN | |
8057 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Hala Gąsienicowa, I nakład, sygnatura VIII-1931; dofrankowana i przesłana 16.II miejscowo w Warszawie; znaki opłaty unieważnione wirnikiem propagandowym "ZAPISZ SIĘ NA CZŁONKA L.O.P.P."; bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 30 126). | Fi.Cp50Ia |
| 40 PLN VERKAUFT | |
8058 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 12 - JAREMCZE, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp50Ia |
| 120 PLN | |
8059 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 - GNIEZNO, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w minimalnie słabszym stanie zachowania (karta w dwóch miejscach nadgięta)). | Fi.Cp50Ia |
| 80 PLN | |
8060 |
| 50 PLN | |
8061 |
1932 druk w sprawach żywnościowych - wieśniaczka (Fi.60.-). | Fi.Cp54 |
| 50 PLN | |
8062 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp54 |
| 45 PLN | |
8063 |
1932 karta widokowa bez znaczka opłaty pocztowej, z nadrukiem kasującym starą wartość "Cena 10 gr/Cena 15 gr.; ilustracja nr.10 - "Polska: Znaczek pocztowy ku uczczeniu Jerzego Waszyngtona". | |
| 80 PLN | |
8064 |
| 10 PLN | |
8065 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
8066 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
8067 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
8068 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
8069 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 19. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |