8270 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
8271 |
1949 kartka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego. | Fi.Cp110I |
| 80 PLN | |
8272 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu II. | Fi.Cp110II |
| 100 PLN VERKAUFT | |
8273 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu I. | Fi.Cp110Ia |
| 80 PLN VERKAUFT | |
8274 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 2. | Fi.Cp111 |
| 70 PLN | |
8275 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 2. | Fi.Cp111z |
| 70 PLN | |
8276 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 1. | Fi.Cp113 |
| 65 PLN | |
8277 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 4. | Fi.Cp115 |
| 120 PLN VERKAUFT | |
8278 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 4. | Fi.Cp116 |
| 80 PLN VERKAUFT | |
8279 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
8280 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117a |
| 35 PLN | |
8281 |
| 40 PLN | |
8282 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117d |
| 40 PLN | |
8283 |
1949 jedna z najrzadszych podstawowych całostek okresu powojennego, w idealnym stanie, gwarancja. | Fi.Cp 118 |
| 650 PLN | |
8284 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typu 6, rzadkie, doskonały stan zachowania. | Fi.Cp118 |
| 570 PLN VERKAUFT | |
8285 |
| 30 PLN | |
8286 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
8287 |
| 40 PLN | |
8288 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Maria Konopnicka) z nadrukiem typu 14, z obiegu; idealny stan zachowania. | Fi.Cp121 |
| 40 PLN | |
8289 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 14; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121 |
| 80 PLN | |
8290 |
1949 całostka wydania przedrukowego z nadrukiem typ 14 w kolorze czerwonym i hasłem propagandowym 16c z obiegu pocztowego. | Fi.Cp121I |
| 60 PLN | |
8291 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Hugona Kołłątaja z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; karton gruby (0,20-0,21mm); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 250 PLN | |
8292 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Wysłouchowej z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 120 PLN | |
8293 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Józefa Chełmońskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); jak podaje podręcznik Polskie Znaki Pocztowe: "Wg informacji uzyskanych od pracowników Drukarni Pocztowej w Łodzi sloganem w kolorze czarnym zaopatrywane były karty 121 zapakowane już w paczki po 20 sztuk, czyli bez kart z portretem W.Bogusławskiego i J.Chełmońskiego, karty powyższe zaopatrzone w slogan stanowią dużą rzadkość"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121II |
| 1 000 PLN | |
8294 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Henryka Sienkiewicza z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
8295 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Aleksandra Fredry z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 250 PLN | |
8296 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Cypriana Kamila Norwida z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 250 PLN | |
8297 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Mikołaja Reja z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); karton gruby(0,21-0,22mm); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 400 PLN | |
8298 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 12. | Fi.Cp122 |
| 40 PLN | |
8299 |
1950 "groszy" karta 109I z nadrukiem typu 18. | Fi.Cp109I |
| 80 PLN | |
8300 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10. | Fi.Cp122 |
| 90 PLN | |
8301 |
| 30 PLN | |
8302 |
1950 "groszy" typ 23A, karta z hasłem propagandowym 21a, dofrankowana znaczkiem w nowej walucie przesłana 18.11 miejscowo w Warszawie, kasownik okolicznościowy "ŚWIATOWY KONGRES OBROŃCÓW POKOJU". | Fi.Cp124 |
| 20 PLN | |
8303 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 5 w kolorze czerwonym. | Fi.Cp124 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
8304 |
| 200 PLN | |
8305 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 20 PLN | |
8306 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 20 PLN | |
8307 |
| 20 PLN | |
8308 |
1951 VII rocznica powstania Polski Ludowej, całostka wysłana miejscowo 19.10 w Warszawie. | Fi.Cp129 |
| 10 PLN | |
8309 |
| 15 PLN | |