34438 |
1987 100. rocznica stworzenia języka esperanto, znaczki w parce z górnym marginesem z nazwą emisji, czyste. | Fi.2956 Mi.3104 |
| 20 PLN | |
34439 |
1987 XXXI Międzynarodowy Kongres Pszczelarski Apimondia '87 w warszawie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2959-63 ark. Mi.3106-11 |
| 135 PLN VERKAUFT | |
34440 |
1987 Wojna obronna 1939 r. (IV), znaczki za 10 zł w parce pionowej z marginesem, dolny z błędem na poz.30 "brak połowy kreski w drugim N w OBRONNA"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2965 B1 Mi.3113 |
| 50 PLN | |
34441 |
1987 wojna obronna 1939 roku, seria, znaczek z błędem "ścięte d w pod". | Fi.2965 B2 (2965-7) |
| 20 PLN | |
34442 |
1987 Światowy Dzień Poczty, marginesowy znaczek 15 zł. z wzajemnym przesunięciem walców konturującego i tonującego, co daje efekt podwójnego druku barw zielonkawooliwkowej i jasnofioletowej, gwarancja. | Fi.2975 MK Mi.3123 |
| 500 PLN | |
34443 |
1987 Stanisław Więckowski, arkusz sprzedażny złożony w połowie, w arkuszu wszystkie katalogowane błędy B1, B2 i B3 | Fi.2976 ark. B1, B2, B3 Mi.3124 |
| 70 PLN | |
34444 |
1987 Poczet królów i książąt polskich (II) - Bolesław Chrobry znaczki z przywieszkami i pustopolami z lewej i prawej strony (Fi.30.-). | Fi.2983 Mi.3131 |
| 20 PLN | |
34445 |
| 15 PLN | |
34446 |
1987 poczet królów polskich, znaczek z przesunietym drukiem ramki w PRAWO (staloryt pozostaje właściwie scentrowany w stosunku do ząbkowania). Błąd pokazał się kilka lat temu, obecnie rzadko oferowany. Do specjalizacji wydania. | Fi.2983 MK2 Mi.3131 |
| 250 PLN | |
34447 |
1987 poczet królów polskich, parka znaczków z drukiem ramki przesuniętym lekko w lewo - ramka zachodzi na druk stalorytu. | Fi.2983MK Mi.3131 |
| 150 PLN | |
34448 |
1987 poczet królów i książąt polskich, znaczek z przywieszka i przesuniętym drukiem stalorytu zachodzącym na druk rotograwiury. | Fi.2983MK Mi.3131 |
| 90 PLN | |
34449 |
1987 poczet królów i książąt polskich, znaczek z przesuniętym drukiem stalorytu zachodzącym na druk rotograwiury. | Fi.2983MK Mi.3131 |
| 40 PLN | |
34450 |
1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok. | Fi.bl.132 Mi.Bl.102 |
| 110 PLN | |
34451 |
| 120 PLN | |
34452 |
1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim, blok idealnie skasowany 1987 08 06 stemplem okolicznościowym w Warszawie, pełna oryginalna guma, doskonały stan zachowania. | Fi.bl.132 (88) Mi.Bl.102 |
| 400 PLN | |
34453 |
| 300 PLN | |
34454 |
1987 blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie ze stemplem pierwszego dnia obiegu bloku z 5.6.87, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC z całą pewnością jednej z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert z pierwszego dnia obiegu z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen. Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk! | Fi.bl.132 (88) Mi.Bl.102 |
| 800 PLN | |
34455 |
| 120 PLN | |
34456 |
1988 "70 LAT POLSKIEJ MARYNARKI WOJENNEJ", ilustrowana, dekoracyjna karta, ofrankowana i ostemplowana okolicznościowo 28.XI w Gdyni; na stemplu sylwetka torpedowca ORP "Mazur". | Fi.2837, 2839 Mi.2985, 2987 |
| 15 PLN | |
34457 |
1988 rocznik kopert FDC (bez bl.137(93); Fi.63.-). | Fi.2986-3041 Mi.3134-89 |
| 40 PLN | |
34458 |
1988 rocznik znaczków czystych (Fi.132,40). | Fi.2986-3041 Mi.3134-89 |
| 90 PLN | |
34459 |
1988-1989 TOM XVII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 242 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2986-3104 Mi.3134-3252 |
| 140 PLN | |
34460 |
1988 stare zegary, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2994-9 ark. Mi.3142-7 |
| 135 PLN VERKAUFT | |
34461 |
| 15 PLN | |
34462 |
1988 wojna obronna 1939, znaczek bez druku barwy czarnej - brak nominału, poniżej dla porównania normalny znaczek, gwarancja i opis Mąka. | Fi.3013MK Mi.3160 |
| 650 PLN | |
34463 |
| 60 PLN | |
34464 |
1988 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny. | Fi.3016 ark. Mi.3163 |
| 90 PLN | |
34465 |
| 20 PLN | |
34466 |
1988 200. rocznica Sejmu czteroletniego, górny lewy znaczek z błędem "czerwona plama na lewo od buławy". | Fi.3020B1 Mi.3167 |
| 20 PLN | |
34467 |
1988 200. rocznica Sejmu Czteroletniego, znaczek z błędem "czerwona plama na lewo od buławy". | Fi.3020B1 Mi.3167 |
| 20 PLN | |
34468 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, czworoblok znaczków za 15 zł z dolnym marginesem, lewy górny z błędem na poz.87 "ścięte k i a w Polska", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.3022 B2 Mi.3170 |
| 50 PLN | |
34469 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, znaczek za 200 zł z marszałkiem Józefem Piłsudskim na ilustrowanej kopercie skasowany 11.11 stemplem okolicznościowym "70-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI". | Fi.3027 Mi.3175 |
| 30 PLN | |
34470 |
1988 Wojna obronna 1939 r. (V), znaczki za 20 zł w parce pionowej, dolny z błędem na poz.6 "ścieniałe 0 w nominale"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.3013 B1 Mi.3161 |
| 40 PLN | |
34471 |
1988 Wojna obronna 1939 r. (V), znaczki za 20 zł w parce pionowej, górny z błędem na poz.44 "przerwane 2 w nominale"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.3013 B2 Mi.3161 |
| 40 PLN | |
34472 |
1988 Wojna obronna 1939 r. (V), znaczki za 20 zł w parce pionowej, dolny z błędem na poz.16 "obcięte u góry ł z zł"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.3013 B3 Mi.3161 |
| 40 PLN | |
34473 |
1988 Wojna obronna 1939 r. (V), znaczki za 20 zł w parce pionowej, górny z błędem na poz.21 "ścięta prawa nóżka K w POLSKA"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.3013 B4 Mi.3161 |
| 40 PLN | |
34474 |
| 40 PLN | |
34475 |
| 50 PLN | |
34476 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości Polski, pasek z bloku z marginesami, czyste (Fi.70.-). | Fi.A3026-28 Mi.3174-6 |
| 55 PLN | |
34477 |
| 35 PLN | |