Powrót

Opis

1937 M/S Piłsudski, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(I-1937)300.000., wysłana 28.VIII.37 z miejscowości Podkamień k.Brodów do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 26270

Aukcja 99
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 30 PLN
Katalog: Fi.Cp71B
Kategoria: Całostki

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót