Powrót

Opis

1941 koperta "Wawel" z sygnaturą X.43. dofrankowana i jako ekspres polecony wysłana 720.4.44 z Warszawy do Krakowa, znaki opłaty unieważnione datownikiem "WARSCHAU SW30 über WARSCHAU C1"; na odwrocie kasownik odbiorczy 21.4; dekoracyjny rzadki walor w dobrym stanie zachowania (znaczek za 80 gr naklejono uszkodzony, znak opłaty uszkodzono przy otwieraniu koperty).

Lot # 21087

Aukcja 94
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 200 PLN
Katalog: Fi.Ck2, 111, 112
Mi.U2/03
Kategoria: Generalne Gubernatorstwo

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót