Powrót

Opis

1940 polska karta pocztowa z prezydentem Mościckim o ciemnozielonoszarym znaku opłaty z nadrukiem, sygnatura (VI-1938); hasło propagandowe J - "TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ!", przesłana 30.IX ambulansem relacji KRAKAU-DEUTSCH PRZEMYSL (Kraków-Przemyśl) z Rzeszowa do Warszawy; całostka bardzo rzadka (Mi.450 euro, Fi.1500.-) - przesłana ambulansem - unikalna; doskonały stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

Lot # 21033

Aukcja 94
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 2 000 PLN
Katalog: Fi.Cp3II1
Kategoria: Generalne Gubernatorstwo

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót