Powrót

Opis

1950 "groszy" niedostatecznie opłacony list wysłany 23.4.51 z Poznania do Warszawy, ofrankowany znaczkiem z nadrukiem typu 12, oznaczony stempelkiem dopłaty z dopisaną wartością "90", doklejone znaczki dopłaty z nadrukiem typu 2 skasowane 25.IV datownikiem Warszawa 1; dobry stan zachowania (znaczek opłaty w dwóch miejscach uszkodzony).

Lot # 16358

Aukcja 93
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 300 PLN
Katalog: Fi.D121, D123
Mi.P138, P140
Kategoria: Znaczki dopłaty

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót