1916 Legiony Polskie - II Brygada, widokówka datowana 28/II/1916 wysłana za pośrednictwem poczty polowej 355 do Kołomyi, doskonałej jakości odbitka pieczęci formacyjnej z orłem KOMENDA KOLUMNY AMUNICYJNEJ POLSKICH LEGIONÓW" - u Berka nieopisanej!!! bardzo dobry stan zachowania; na karcie albumowej.
Zamknięcie: | Aukcja zakończona |
Aktualna cena: | 1 000 PLN |
Katalog: |
Fi.16 |
Kategoria: | Poczty wojskowe I wojny światowej |
Liczba przebić: | 0 Historia przebić |