1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB poz.39, piękny stan zachowania, lekki ślad po podlepce, delikatne stempelki i oznaczenia, sygnatura PHILATELIA KRAKÓW, gwarancja z oznaczeniem Koopman, Petriuk BPP, z fotoatestem Mikulski.