Powrót

Opis

1941 czysta koperta do telegramów, wymiary 160 x 115 mm, sygnatura (H.K.6.41 9 000 0000), dobry stan zachowania.

Lot # 63192

Aukcja 71
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 30 PLN
Katalog:
Kategoria: Generalne Gubernatorstwo

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót