1939 Internowanie na Węgrzech - obóz Kapuvar, formularz o sygnaturze "5763/1939" datowany 14.XII wysłany do Warszawy; okrągła pieczęć obozowa z godłem; dobry stan zachowania.
Lot # 40003
Aukcja 67
Zamknięcie:
Aukcja zakończona
Aktualna cena:
60 PLN
Katalog:
Kategoria:
Poczty obozów jenieckich i internowania okresu II WŚ