Rejestracja
Logowanie
Rejestracja
Logowanie
Strona Główna
Aktualna oferta
Ostatnie wyniki
Archiwum
Regulamin
Kontakt
Powrót
Opis
1944 Syrena, karta pocztowa, papier biały prążkowany gruby, znak opłaty nieuszkodzony, bez napisu POCZTÓWKA; idealny stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.
Lot # 24206
Aukcja 60
Zamknięcie:
Aukcja zakończona
Aktualna cena:
600 PLN
Katalog:
Fi.Cp3Ix
Kategoria:
Neubrandenburg
Liczba przebić:
0
Historia przebić
Powrót