Powrót

Opis

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 40 h. z nadrukiem formą IIA poz.8 z usterką "uszkodzona środkowa część górnego A", lekki cień śladu po podlepce, ładne stare sygnatury, piękny stan, gwarancja i opis Łaszkiewicz, Mikstein.

Lot # 5645

Aukcja 57
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 2 000 PLN
Katalog: Fi.D8
Mi.P7
Kategoria: Znaczki dopłaty

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót