1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędami na poz.11 "uszkodzone litery P, O i C w POCZTA, oraz P i O w POLSKA", kilka kropek widocznych na skanie i na odwrocie oraz drobne pęknięcia na gumie, sygnatura SM i gwarancja i opis Mikstein.