1944 Kraty, karta pocztowa z czarnym znakiem opłaty na nieopisanej odmianie papieru - niegładzonym z drobnym prążkowamiem pionowym i rzadkim prążkowaniem poziomym; dodatkowo uszkodzone P w POCZTÓWKA (prawie niewidoczne); doskonały stan zachowania; gwarancja Schmutz.