Aukcja rozpocznie się 21.06.2024
Powrót

Opis

1944 wydanie obiegowe - znaczek w kolorze brązowoczerwonym na pocztówce ozdobionej drzeworytem sygnowanym Z.S., wysłanej 8.IV; bardzo dobry stan zachowania; na odwrocie sygnowano Bolesław SKIRMUNT, gwarancja Krawczyk.

Lot # 20528

Aukcja 45
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 108 PLN
Katalog: Fi.36a
Kategoria: Poczta obozu Woldenberg

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót