Powrót

Opis

1942 Gusen (Mauthausen), listownik z obozu wysłany 22.XII z Oberdonau do miejscowości Zagórze, stosunkowo niski numer więźnia - 801! formularz z sygnaturą 1285; ręcznie korygowany wyciąg z regulaminu dotyczącego wysyłki; stempelek cenzury obozowej; dostępna literatura podaje okres stosowania tego formularza na I-IX 1943, tu użyty wcześniej !!! bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 12988

Aukcja 39
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 500 PLN
Katalog:
Kategoria: Poczty obozów koncentracyjnych i obozów pracy

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót