Powrót

Opis

1944 P.K.W.N. znaczek za 2 zł. z błędem nadruku na poz.3 (w części nakładu) "wcięcie w cyfrze 2" na wycinku z oryginalnego listu zagranicznego !!! wysłanego z Ursusa do Lwowa (jeżeli uznać, że Lwów był już zagranicą), znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym, kasownik odbiorczy "Lwów 10" z 18.III; na odwrocie sygnowano stempelkiem BMK w ramce; gwarancja.

Lot # 13673

Aukcja 39
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 350 PLN
Katalog: Fi.345 B1
Mi.387
Kategoria: Polska Ludowa 1944-1952

Liczba przebić: 5 Historia przebić
Powrót