Powrót

Opis

1919 lokalne prowizoria dopłat, Baligród - nadruk czarny stempelkiem gumowym, przekaz pocztowy wysłany 9.IX z miejscowości Lutowiska, znaczki unieważnione kasownikiem prowizorycznym, dodatkowo prowizoryczny stempelek okręgowy IX/442; bardzo dobry stan zachowania (znaczek dopłaty uszkodzony przy naklejaniu).

Lot # 18629

Aukcja 31
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 361 PLN
Katalog: Fi.Pd8
Kategoria: Znaczki dopłaty

Liczba przebić: 2 Historia przebić
Powrót