Powrót

Opis

1919 walki polsko-ukraińskie, obrona Lwowa, widokówka wysłana 18.V z poczty polowej nr.12, przesłana lokalnie we Lwowie, wyraźnie odbity stempelek formacyjny "39. p.p. Strzelców lwowskich"; na stronie widokowej sygnowana litografia znakomitego austriackiego ilustratora Ernsta Kutzera.

Lot # 199

Aukcja 27
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 400 PLN
Katalog:
Kategoria: Poczty wojskowe I wojny światowej

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót