Powrót

Opis

1861 III wydanie Austrii - 10 kr. + 15 kr. - frankatura dwukolorowa, list polecony wysłany 2.X z Białej do Krakowa, znaczki nieuszkodzone, bardzo ładny stan zachowania.

Lot # 15266

Aukcja 21
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 300 PLN
Katalog:
Mi.21, 22
Kategoria: Obce poczty na ziemiach polskich

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót