1944 składany list adresowany na ul. Czackiego 4 datowany na 14 sierpnia, stempel poczty powstańczej z harcerskimi lilijkami "OPŁATA UISZCZONA" typ 29, stempel cenzury również z harcerskimi lilijkami typ 1, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Schmutz.