Aukcja zakończy się 08.07.2024
Powrót

Opis

1919 Kowel - wydanie prowizoryczne dla obszaru Wołynia, znaczek rosyjski za 15 kop. z lokaknym nadrukiem "Poczta Polska / 50 fen.", co bardzo ciekawe znaczek posiada dwa międzypola sektorowe tworzące fragment krzyża, piękny stan zachowania, pełna oryginalna guma z minimalnym śladem podlepki na skraju znaczka, sygnowany FILATELIA LWÓW, gwarancja Walocha.

Lot # 48147

Aukcja 116
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 2 000 PLN
Katalog: Fi.5
Mi.II
Kategoria: Poczty lokalne 1918-1919

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót